Sayfa 193/520 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 4154 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. kemal zorlu at terli
    bu sefer sattığın lotları küçük yatırımcıya
    yediremeyeceksin gibime geliyor ))
    şişir diğer tarafı
    dikkat elinde patlamasın

2. Satılan Hisselerin kimlere satıldığı 24052022 KAP Bildirim.pdf

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kimlere satılmış ben göremedim

4.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    kemal zorlu at terli
    bu sefer sattığın lotları küçük yatırımcıya
    yediremeyeceksin gibime geliyor ))
    şişir diğer tarafı
    dikkat elinde patlamasın
    Sayın sss.köse! 1000 lot Mzhld sat, 3.500 lot Eplas al. Olacak iş değil!!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Sayın sss.köse! 1000 lot Mzhld sat, 3.500 lot Eplas al. Olacak iş değil!!!!!
    Deşmeyin köse beyin yarasını.

Fiyatlamalar abarttı hatta keki kabarttı.
    Ya bir plan var ya da bu basmane işinden herkesin beklentisinin aksine Mzhld daha kazançlı çıkacak. Nasıl olacak bilmiyorum.
    Güçyapı, Güçbirliği Holdingin ortaklık yapıları şöyle diyeceksiniz. Ancak patronun kafasında ne var? Bunu kimse bilemez.
    Bir de piyasa ne derse o.

6. iyi de dün paylaştım
    basmane olayını okumadın galiba
    tekrar paylaşayım

7. eplasın çukurda payı yok diyen arkadaşlara
    DIP notlarda geçen bir bölümü paylaşmak isterim

Ancak Not 4 'de belirtilen, bağlı menkul kıymet, bağlı ortaklık ve iştiraklerinin 31.12.2020 tarihi itibariyle net değeri 23.868.441.-TL olup, bu iştirakler ve bağlı menkul kıymetler Borsa İstanbul' da işlem görmemesi ve 31.12.2020 tarihi itibariyle, söz konusu iştirak ve bağlı ortaklıkların bağımsız denetime tabi tutulmaması, gayrifaal olmaları ve ilgili şirketlerden bazılarında gerekli değerlendirmeleri yapacak düzeyde bilgi ve belge temin edilememesi nedeniyle bu şirketlerin kayıtlı değerinde ve cari hesap bakiyelerinde değer düşüklüğü karşılığı olup olmadığı ve konsolidasyon da dahil olmak üzere diğer muhasebe standartları yönüyle de yeterli bir değerlendirme yapılamamaktadır.
    Grup'un Güçbirliği Holding'ten olan alacağı kayıtlarda dönem sonu itibariyle 34.914.911 TL görünmektedir. Grup tarafından bu tutar için Güçbirliği Holding A.Ş.'in faaliyetlerinin devamının sağlanması ve bu tutara karşılık icra yoluyla alınacak herhangi bir mal, taşınır ve taşınmaz menkuller bulunmaması nedeniyle herhangi bir hukuki takip yapılmamakta ve bir karşılık ayrılmamaktadır. 2020 yılında bu bakiyenin uzun vadeli alacak olarak sınıflandırılan 23.982.434.-TL'lik kısmı için faiz tahakkuku yapılmamış olup, faiz tahakkukunun yapılması halinde; 2020 yılı için sadece ana para üzerinden 3.118.981.-TL faiz tahakkuku hesaplanmaktadır.
    Yukarıdaki alacağa karşılık Güçbirliği Holding A.Ş. elinde bulunan Güçbirliği Tekstil San. ve Tic. A.Ş. tarafından ihraç edilmiş 12.869.630 TL nominal bedelli hisse senedi, 29.07.2002 tarihli "Menkul Kıymet Rehin Sözleşmesi"ne istinaden Ege Yıldız A.Ş. lehine rehin alınmıştır.
    Güçbirliği Holding A.Ş.' bağlı ortaklığı Güçyapı A.Ş.'nin proje ortakları olan TMSF-EGYO A.S. ile beraber yürüttüğü Ege Dünya Ticaret Merkezi projesinin tamamlanması halinde Grup bu bakiyenin tasfiyesini yapmayı planlamaktadır. Bu projenin tamamlanması devam eden hukuki ve idari sürecin sonucuna bağlıdır.

8. senin için bayağı büyük yazdım
    ege yıldız kimin

Sayfa 193/520 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •