Sayfa 323/520 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon
Arama sonucu : 4153 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku
    ErcanBay abi yorum bekliyoruz
    Merhaba,

Şehir dışındayım kardeş. Ara sıra bakıyorum.
    Alçak ve kalleş insanlar, kendilerine denk namussuz insanlarla birlik oldular, kafalarına göre takılıyorlar işte.
    Bu ailenin sonunu iyi görmüyorum.
    İnsanlarla, yatırımcılarla bu kadar dalga geçilmez.
    İlla ki birilerinin sabır eşiğini geçmesine sebep olurlar.

Ben Allah'a havale ettim. Toplu haldeyken, başlarına gök taşı düşer, yada bunlara has bir hastalık verir, hepsi birden yok olur, diye bekliyorum.

Saygı ve selamlarımla

2.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Alçak ve kalleş insanlar, kendilerine denk namussuz insanlarla birlik oldular, kafalarına göre takılıyorlar işte.

Ben Allah'a havale ettim. Toplu haldeyken, başlarına gök taşı düşer, yada bunlara has bir hastalık verir, hepsi birden yok olur, diye bekliyorum.

Saygı ve selamlarımla

Sayın ercanbay! İyi de onlara bir şey olması küçük yatırımcının her seferinde oluşan zararını geri getirmiyor.Bu kaçıncı tur,haber yolluyor, hisse fiyatını yukarılara çekiyor ve yatırımcıya kitliyor.Ne kadar kitlediğini kasacısı biliyor.

3. Üstad temennin çok güzel ancak kötülere bir şey olmuyor, sürünmüyorlar. Demiyor ki bu yaştan sonra ben huzur hakkı almayayım demiyor. Egyo sayfasında bir video paylaştım kimsenin hakkını yemedim diyor
     Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Saygı ve selamlarımla
    PARAN VARSA EKLE, YOKSA BEKLE. *yatırım tavsiyesi değildir.
    'Hırsızlar çalarken değil paylaşırken kavga ederler'

4. Her yıl olduğu gibi 22 Mart'ta Dünya Su zirvesi forumu var kemal çıkacak diyecek ki ( bu konuşma metnini Berna hazırlayacak o da okuyacak) ben konuya çok önem veriyorum diyecek ancak kendi şirketleri ve ona inanan yatırımcıları hakkında bir önerme de bulunamayacakkk İzmir'de bulunan meslek oda başkanları haftada bir defa ya da ayda bir defa basın açıklama yaparlar kim mi eskinazi gibi abiler her şeyi biz yapıyoruz gibi aslında bir .o yapmazlar kemal gibi..."Bilgisiz kimse savaş davullarina benzer sesi çoktur içi boştur "yıllardan beri söylüyoruz.

5. Çok merhametli bir patronumuz var.
    kemal,
    48,15 de kul hakkı yemedim diyor, yıllarca bizleri mağdur ettinnn... kırık araba

geçen yılın...

https://www.youtube.com/watch?v=8io-vNb01wY

6. 2 gün önce bu şerefsiz hisseden ayrıldım.
    50-53 arası sattım. Bu şerefsizler yüzünden malesef paramız pul oldu. 5milyon kar etmeme rağmen... ama tahtacı serefsizlerde çok kar edemedi. Ama tahtada hep enselerinde olacağım. Düşerse hep onlara tehdit olacağım
    Insallah herkes umduğunu kazanır cok selamlar

7.  Alıntı Originally Posted by SABIR2020 Yazıyı Oku
    2 gün önce bu ******** hisseden ayrıldım.
    50-53 arası sattım. Bu ********ler yüzünden malesef paramız pul oldu. 5milyon kar etmeme rağmen... ama tahtacı serefsizlerde çok kar edemedi. Ama tahtada hep enselerinde olacağım. Düşerse hep onlara tehdit olacağım
    Insallah herkes umduğunu kazanır cok selamlar
    Sayın SABIR2020 ! Yazdığınız verilere göre bir ilki gerçekleştirmiş, küçük yatırımcı olarak malı onlara kitlemişsiniz.Umarım alanlar yine küçük yatırımcı değildir.

8. Ky'ye bile kitlemiş olsanız, inşallah sizden kat kat fazla kazanırlar. Amin

"Ameller niyetlere göredir"

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 323/520 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •