Sayfa 109/171 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon
Arama sonucu : 1365 madde; 865 - 872 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. En güzel takası demlikçi en güzel makası Terzi co atar..

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Eblek bir spek
    Mendili ipek
    Kendisi gözü pek
    Hay çakayım takasınıza da makasınızı da boş şeylerle uğraşıyorsunuz ya

3.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Takas baştan aşağı yanlış kim yazdıysa ortalığı karıştırmak istiyor...

Ben ilk paylaşımda takas analizinden ziyade takasa bakarak al gülüm ver gülüm gibi anlıyorum dedim, y.arslan sorduğu için de açıkladım. Ben minik yatırımcı olarak 5 kurum kullanıyorum, akd ve takasta istediklerini gösterirler de demişim.. Veriler ideal den, gösterge kodunu kendim yazdım.. Baştan aşağı doğrusunu yaz da ortalığı karıştırmamı engelle )

Varsa yanlışımız
    Doğrusunu görmek isteriz
    Doğruyu alır
    Başımızın üstüne koyarız
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

4. Bu takas döküm işlerinden en iyi terzi co anlardı.. şimdi emekli oldu Sri lanka'da tarımla uğraşıyor... Ama o senden daha iyi anlardi bu takas işlerini yanlış olmazdı...
     Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Ben ilk paylaşımda takas analizinden ziyade takasa bakarak al gülüm ver gülüm gibi anlıyorum dedim, y.arslan sorduğu için de açıkladım. Ben minik yatırımcı olarak 5 kurum kullanıyorum, akd ve takasta istediklerini gösterirler de demişim.. Veriler ideal den, gösterge kodunu kendim yazdım.. Baştan aşağı doğrusunu yaz da ortalığı karıştırmamı engelle )

Varsa yanlışımız
    Doğrusunu görmek isteriz
    Doğruyu alır
    Başımızın üstüne koyarız

5.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Bu takas döküm işlerinden en iyi terzi co anlardı.. şimdi emekli oldu Sri lanka'da tarımla uğraşıyor... Ama o senden daha iyi anlardi bu takas işlerini yanlış olmazdı...

"En iyi ben anlarım" gibi bir iddiam olmadı ama senin sayılarla aran sözcükler kadar iyi değil galiba, hala yanlışı söylemedin.. Grafiktekiler yüzde oranları, lot sayısı değil. Örneğin son gapli düşüş sonrası garanti %2 civarı düşmüş, yani garanti takasında 40m lot civarı olduğuna göre 800k lot civarı da çıkış olmuş..

6. 75m usd + KDV ile holdingden markayı satın almasını değerlendirebilir misiniz üstadlar. Neredeyse pd kadar para..

Geldik, gidiyoruz..

7. Değerlendirecek bir şey yok şirkete çökmüşler... Benim temettü 10 yıl sonraki bahara...YTD

8. Malı fonlara yığmalarından anlamalıydım ama basiretim bağlandı... Bu kadarını kimse tahmin edemezdi...

Sayfa 109/171 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •