Sayfa 157/171 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon
Arama sonucu : 1366 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    batan geminin mallarımı ne bunlar..gemide batmadıda
     Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Bunların sırada olduğuna dair en ufak bir emare yok.
    İnşallah burası borsa .paranın oldugu yerde her türlü oyun vardır.
    Y.aslan kardeş şimdi ne olacak ? Bunların elinde ki lot sayısı 2 milyon la 3 milyon arasımı ? Bu lot lar az değilmi bu tahtayı götürmek icın cok az bir lot en az 15 milyon lot alman gerkmezmi .Bu konuyu anlayamadım .y.aslan kardeş ben birşey anlamadım. Yanlış şu dogru gubre nin ucu bize dokunuyor . Bunlarda acaba ne kadar lot var senin tahminin nedir .
    Lütfen yazarmısın. Ne olacak sonu
    Geniş bir yorum yaparmısın teşekür
    Demli keyfe cari Demli keyf kardeş lütfen
    Gel yorum yap
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    Bu yazı ironi dır Al sat tut tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    batan geminin mallarımı ne bunlar..gemide batmadıda
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Uzerb Piyasa Değeri1.384.000.000,00
    Polho
    Piyasa Değeri8.571.050.000,00
    Dyoby
    Piyasa Değeri2.550.000.000,00
    Mrshl Piyasa Değeri21.834.350.124,00

bugun polho da tabanda

Kimse buna bakmıyor .
    Giden daha cok gidiyor. Önemli olan sürücüsü
    Yatirim tavsiyesi değildir
    Bu yazı ironi dır

3. [QUOTE=y.arslan;6659858]İnfonun gübrede 20000 kontrat longu var.Bize gösterilen onun teminatı için serbest satış var gibi.Ama işin ardını bilemeyiz.Para onlarda olduğuna göre zeki insanlar bunlar.Dyodaki malları bitmek üzere info bitti gedik te çok az kaldı.[/QUOTE

y.aslan kardeş dyo 2 .5 veya 3 milyon kadar malları varmış O.ş nin inşallah daha başka yerde çıkmaz . Fonda 400 bin lot bunların
    Göreceğiz zaman ne gösterecek .hayırlı olur inşallah. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4. [QUOTE=terzico;6660308]
     Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    İnfonun gübrede 20000 kontrat longu var.Bize gösterilen onun teminatı için serbest satış var gibi.Ama işin ardını bilemeyiz.Para onlarda olduğuna göre zeki insanlar bunlar.Dyodaki malları bitmek üzere info bitti gedik te çok az kaldı.[/QUOTE

y.aslan kardeş dyo 2 .5 veya 3 milyon kadar malları varmış O.ş nin inşallah daha başka yerde çıkmaz . Fonda 400 bin lot bunların
    Göreceğiz zaman ne gösterecek .hayırlı olur inşallah. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    İnfoya geçen gün gelen virman zaten fon olmalı,benim tahminim en fazla 300 bin kaldı.O mal 5 dk lık bir şey yalnız fiyatın aşağıda kalması her iki tarafında işine geliyor.o.Ş işleri yoluna koyup malını almak ister.H de zaten satışı karşılamıştır diğere giden kısmında dökülmesini bekler.

5. [QUOTE=y.arslan;6660408]
     Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    İnfoya geçen gün gelen virman zaten fon olmalı,benim tahminim en fazla 300 bin kaldı.O mal 5 dk lık bir şey yalnız fiyatın aşağıda kalması her iki tarafında işine geliyor.o.Ş işleri yoluna koyup malını almak ister.H de zaten satışı karşılamıştır diğere giden kısmında dökülmesini bekler.
    y.aslan kardeş fon info ya 400 bin lot virmanladı

6. [QUOTE=y.arslan;6660408]
     Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    y.aslan kardeş fon info ya 400 bin lot virmanladı . İnşallah az lot kalmıştır
    Ben şunu anlamıyorum bunlar bundan büyük mal almamışlar. Mrgyo da bayağı malları var
    Hayırlısı sana teşkür ederim sagol
    Verdiğin bilgiler icin
    Yatırım tavsiyesi değildir Bu yazı ironi dır Al sat tut tavsiyesi değildir

7. y.aslan kardeş bu yaşar holding sahipleri çok alcak ve Adi insanlar vede büyü hırsızlar .
    Hıses sine sahip cıkmıyor . Buraya gelmiş bari burdan hisene sahip cık 80 milyon dolar aldın icini boşaltın bari 2 milyon dolarla müdahale et alim yap .bunlar nasıl insanlar kendi şirketin sahip cık bunlara güven sıfır.
    2-- yorumu da O.Ş ile ilgili bunlar sadece borsa da işlem yapmıyor viop vs yerlerde işlem yapıyor hasar nedir bilmiyoruz .
    Cünkü bunlar Büyük işlemler tapıyor
    Nakvutmu oldu yoksa tekrar ayağa kalka bilecekmi o ş onu bilmiyoruz .
    Böyle cok spk piyasa da silindi gitti
    Önümüzdeki günler göreceğiz
    Cünkü bunlar Büyük ölçüde kredili işlemler yapıyorlar. Faiz ler de cok yüksek .
    Yatırım tavsiyesi değildir Bu yazı ironi dır Al sat tut tavsiyesi

8. Adam çok zeki,çok iyi temel analizci önemli olan orası bizim göremediğimiz neyi gördüde dyoya bukadar yatırım yaptı.

Sayfa 157/171 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •