Sayfa 125/170 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon
Arama sonucu : 1355 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1.  Alıntı Originally Posted by The Windwalker Yazıyı Oku
    Kap gelmiş.Notumuzu düşürmüş. Y.t.d
    Wind çok komiksin. Tüm forumda 30 yazın var o da son 1 ay içinde. Hepsi Dyo ve tamamı olumsuz. Seni özel mi görevlendirdiler?

2. A kredi notu en iyinin bir altı olan üst orta notu ifade ediyor.

3. Grand Maraşalı sen mi sürüklüyorsun zirvesine bir fırt kaldı dyoby yı tutan da sanırım Eblek tir ah Terki joe şimdi sen olsaydın kuşanırdın peştemalı iyi kese atardın tahtacıya ytd

4. Bu akşam koşmaya başlarım beni kimse tutamaz.
    Eblek te tutamaz siz hiç tutamazsınız.

5. Özel durumlar özel kalmalı.

6. Tamada

Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Wind çok komiksin. Tüm forumda 30 yazın var o da son 1 ay içinde. Hepsi Dyo ve tamamı olumsuz. Seni özel mi görevlendirdiler?

Komiksem bu seni guldurdugum anlamina gelir bak bu sefer de olumlu birsey yapmis oldum ✌

7.  Alıntı Originally Posted by The Windwalker Yazıyı Oku
    Komiksem bu seni guldurdugum anlamina gelir bak bu sefer de olumlu birsey yapmis oldum ✌
    Dünden beri düşündün bu mu aklına geldi? Komik olman benim güldüğüm anlamına gelmez. Ayrıca o cümlede geçen komiklik karşıdakini güldüren anlamında değil ama onu anlamaman doğal.

Esas eleştirim başkaydı ama onu pas geçmişsin. Neyse bu kadar uğraşman fayda verdiyse en azından senin için olumlu.

8. Bofa +Qnb acaba ne gördü ne duydu da iki gündür daha fazla nasıl alırız diye çırpınıyorlar.

Sayfa 125/170 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •