Sayfa 10/180 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1437 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - 2

1. O zaman eline emeğine sağlık Tolga.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    O zaman eline emeğine sağlık Tolga.
    Sağol Dandanakan abi, teşekkür ederim. Desteklerin için ayrıca teşekkür ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Piyasada muhakkak başka stratejilerle trade ediliyordur. Kendi adıma başka sistemlerin de kazandırabileceğini kabul ediyorum. Fakat maksimum kazanç ve minimum risk adına sistem beklemeyi öngörüyor. Yoksa dibe gelmiş ama sistemime takılmamış bir çok hisse olabilir. Bunları yakalamayı bilmiyorum. Dipte olup sıkışma yaşamayan hisse yerine yükselmiş ama sıkışmaya girmiş hisseyi tercih etmem sistemin bir gereği. Duyguya yer yok... Şimdilik elimden gelen bu kadar...
    BJK coccinella hocam senet çıkmadı diye canını sıkma sen elinden geleni eniyi şekilde yapıyorsun .eline yüreğine sağlık .yazmasamda her zaman sayfanızı okuyorum .RABBİM İŞİNİ RAST GETİRSİN .samimi ve iyi niyetli kişiliğiniz var .ALLAHIM daim etsin .saygılar

4. Usd yeşil trend e yapıştı üzerinde kapanışlar iyi olmaz.

Alıntı Originally Posted by atmaca124 Yazıyı Oku
    BJK coccinella hocam senet çıkmadı diye canını sıkma sen elinden geleni eniyi şekilde yapıyorsun .eline yüreğine sağlık .yazmasamda her zaman sayfanızı okuyorum .RABBİM İŞİNİ RAST GETİRSİN .samimi ve iyi niyetli kişiliğiniz var .ALLAHIM daim etsin .saygılar
    Teşekkür ederim Sayın atmaca124

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Usd yeşil trend e yapıştı üzerinde kapanışlar iyi olmaz.
    Eline sağlık Dandanakan abi

Bugün sistemler sinyal üretmemiştir.

Risk almak isteyenler;

GMTAS 60 Dakikalık,

olarak analiz edebilirler.

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bugün sistemler sinyal üretmemiştir.

Risk almak isteyenler;

GMTAS 60 Dakikalık,

olarak analiz edebilirler.
    Eline sağlık Tolga abi

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Eline sağlık Tolga abi

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Teşekkür ederim Canel Bey

Sayfa 10/180 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •