Sayfa 161/1001 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. Sabah bist100 direk 195 bing acar zaten sonra yukari devam yeni zirvelere tum dunya ile

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Endeks tam 50 günlükte devre kesti ve kapandı. Buradan zaten tepki verir. Genelde 20 günlük altına inince 20-50 Günlük arasında da takılır bir süre.
    Bugünün dibini stop koymak şartı ile oyuna girilebilir. Tabi benim gibi garanticiler fed ne der bir dinler öyle girer.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ABD piyasaları için epik bir gün oldu. Beklediğim seviyelerin de altına giderek şaşırttı. Buradan geri dönerek artıya geçmesi ise ayrı bir efsane oldu. Ne yazık ki, 6 cent ile verdiğim emir gerçekleşmedi. Ali Baba hisselerini kovalıyordum 116.38'e yazdım ama sonraki barlarda en düşük 116.43 gördü ve 120.38'den kapattı. Buradan bir şey kapamadık. Yarın Türkiye'den deneyeceğiz artık.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

4.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Sabah bist100 direk 195 bing acar zaten sonra yukari devam yeni zirvelere tum dunya ile

Hadi bizi her gün kekliyorlar da.
    Dax'a ne oldu - 3.80 kapadı şimdi onlarda mı keklendi .
    Sabah ilginç olacak..
    Uzakdakiler bu işi belirler..

5. Gidin yatın uykunuz gelmediyse film seyredin. Önerim, Babamın Kemanı.
    Akşama kadar şey aşağı şey yukarı, siyaset, sabahtan gece yarısına kadar para muhabbeti. Biraz da hayata dokunun.
    Gidin dolaşın karlar üzerinde yuvarlanın.
    Ben bunları yapıp geldim.

İyi geceler.

Gözler hiçbir şeyin özünü göremez. İnsan ancak kalbiyle görür. Kalp gözünüz açık olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

6. O 19.30 kapanisi. Dow ondan sonra cikti Dax sabah enax %2 gapli acar yukari
     Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Hadi bizi her gün kekliyorlar da.
    Dax'a ne oldu - 3.80 kapadı şimdi onlarda mı keklendi .
    Sabah ilginç olacak..
    Uzakdakiler bu işi belirler..

7.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    O 19.30 kapanisi. Dow ondan sonra cikti Dax sabah enax %2 gapli acar yukari

Tamam işte spotta satanları keklemişler..
    Sabah yukarı açarsa onlarada % 2 girmiş olacak.

8. Bugün ihraç edilen 2 yıllık ABD tahvilleri beklenenden fazla talep olmuş . Bunun da sürekli faiz arttırımı beklentisinde olan ve olumsuz fiyatlayan piyasa için olumlu olması sebebi ile toparlanma olmuş. Yarın sabah bizde de olumlu etki mi yapar, yoksa biz Ukrayna olayı ve sanayi kesintisini mi daha çok fiyatlarız onu görmüş oluruz. Ama yukarda da yazdıpım gibi 50 günlük ort.bir destek alırız. Kapanışı görmek lazım.
    Yoksa 2100 den beri 1900 e kadar artı açıp açıp mal verdi

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 161/1001 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •