Sayfa 42/1001 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Viop XXXIX

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    daha dün rusya ukrayna'ya girmiyormuydu ?
    Duruma bakılırsa dün bize girmiş ve bu öğlen çıkmış

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Sabit Yarın MB kararını duymadan önce ben mala girmem
    Artık piyasada kimse MB kararı ile ilgilenmiyor. Çünkü politika faizi kimsenin umrunda değil. Bana göre hiç uğraşmasınlar amaçladıkları %8 politika faizine ulaşsınlar.

Önemli olan piyasa faizi? orda zaten isteyen istediğini alıyor ! kur ve politika faizi arasında bir ilişki kalmadı diyebiliriz.

ve ayrıca kısa bir süre içinde ülkeye ciddi bir para girişinin olabileceği ihtimalini gözardı etmemek lazım.

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Artık piyasada kimse MB kararı ile ilgilenmiyor. Çünkü politika faizi kimsenin umrunda değil. Bana göre hiç uğraşmasınlar amaçladıkları %8 politika faizine ulaşsınlar.

Önemli olan piyasa faizi? orda zaten isteyen istediğini alıyor ! kur ve politika faizi arasında bir ilişki kalmadı diyebiliriz.

ve ayrıca kısa bir süre içinde ülkeye ciddi bir para girişinin olabileceği ihtimalini gözardı etmemek lazım.
    Yani şimdi dolar düşse ya da yükselse endekse etkisi olmaz diyorsanız ben size katılamıyorum.
    Ben borsaya etkisinden bahsediyorum. Siz sanırım olaya MB faiz indirimi kredilere zaten yansımıyor olarak bakıyorsunuz . O nedenle fark etmez diyorsunuz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Trafiğe çıkarsan kaza yapabilirsin ama araba kullanmazsan kaza yapmazsın.En tipler de tek kelime yorum-analiz yapmadıkları halde başkalarını eleştirenlerdir.Bu tipitipler zaten yanılmaz çünkü yorum-analiz yapmaz/yapamazlar.

buraya mesaj yazmak o kadar kolay değil (YAZMAK ZORUNDA DEĞİLİZ) anında en ufak yanlışını eline verirler.BORSA-VOB anlamaz ,bakkalcı esnafı ağzıyla emek sarf edeni eleştiremezsin.Bunu çevremden bilirim en zor şey borsa bilmeyene teknik anlatmaktır.

Burada yazılan her mesaja-analiz kıymetlidir.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...Qu1BWEC4A&s=19

Jim Rogers: Türkiye'yi çok seviyorum ama kur dolayısıyla yatırım yapmayı düşünmüyorum
    https://t.co/BSHJi9RLpH
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye’yi çift paralı ülke olmaktan çıkartmak için herkesten destek istiyoruz.

beşli çeteyle bütün anlaşmaları yabancı paradan yap...

sonra çift paradan kurtulmayı ümit et...

Yine bomboş bir ulusa sesleniş konuşması , 1 tane önemli haber yok...

8. Yeni swap ı da dumanı üstündeyken yakmaya başladık sanırım

Sayfa 42/1001 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •