Sayfa 127/1001 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: Viop XXXIX

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    : Değerli kullanıcılarımız, Teknik ekibimiz, BtcTurk web sitesi ve mobil uygulamalarında yaşanan erişim kesintilerinin bir kaç saat içinde sona ereceğini öngörmektedir. Kullanıcılarımız hesaplarına öncelikle geçici olarak “Emir İptal†modunda ulaşabilecek ve tüm varlıklarını görüntüleyebileceklerdir. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz https://status.btcturk.com/
    çok riskli konular bunlar. Siteye aktardığın para TL. Onunla işlem yapmak için en azından usdt alman lazım. Sitedeki hesabında usdt almış görünürsün ama aracılık yapan kişi bu usdt yi almak için dolar alıp ana satıcıya ödeme yapması lazım. Bu ödemeler aksıyorsa, yapılmıyorsa senin aldığın usdt sanal da kalmış olur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. Dayu sen benim gözlerime bi bak. He. İşte ben de onu diom hadi hayırlı işler
     Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati nin cumartesi günü İstanbul da ekonomistlerle toplantı dan

Katılımcıların biri, ithalat işlemlerinde kur belirsizliğine karşı opsiyon kullanımını önermiş,
    Bakan Nebati, yardımcısına dönerek Opsiyon diye bir şey varmış, buna da bakalım dediği aktarılıyor.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati nin cumartesi günü İstanbul da ekonomistlerle toplantı dan

Katılımcıların biri, ithalat işlemlerinde kur belirsizliğine karşı opsiyon kullanımını önermiş,
    Bakan Nebati, yardımcısına dönerek Opsiyon diye bir şey varmış, buna da bakalım dediği aktarılıyor.
    Sen esas buna gel..

https://www.patronlardunyasi.com/hab...akmayin/259947

B.Albayrak ında SWAP denen birşeyden habersiz olduğunu duyumuştum 2018 temmuz unda göreve geldiğinde..

4.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    çok riskli konular bunlar. Siteye aktardığın para TL. Onunla işlem yapmak için en azından usdt alman lazım. Sitedeki hesabında usdt almış görünürsün ama aracılık yapan kişi bu usdt yi almak için dolar alıp ana satıcıya ödeme yapması lazım. Bu ödemeler aksıyorsa, yapılmıyorsa senin aldığın usdt sanal da kalmış olur.
    btcturk' u imkb gibi ve usdt/tl paritesini herhangi bir hisse senedinin tahtasi olarak dusunebilirsiniz, yani komisyon disinda bir aracilik yok, dediginiz risk de yok.

2014 yilindan beri btcturk u kullanirim, tl den usdt ye ve usdt den tl ye gecmek icin...ilk defa boyle birsey oldu, eminim cozerler.....btcturkten tl cekmek sadece 5-10 sn surer, direk banka hesabiniza havale yaparlar, haklarini vermek lazim, alim satim komisyonlari yuksektir biraz ama saglam firmadir

ama yinede dijital para cold wallet da tutulur, borsalara alim satim icin kisa sureli girilir ve cikilir, en temel kural budur. ne binance ne de btcturk de para tutulmamali,

yine sapıklık yapacak bunlar

6. çekirdek çitlemeye devam...

poz yok...

yıl 12 ay pozda olmaya gerek yok...

kenarda bekledikçede bişeyler akıyor hesaba...

7. Pala 2370 ve 2400 aralığında sınırları belirliyor dedik. 2370 altı şort bence demiştik. Oradan 120 (hatta 200 puan) puan düştük. Bakalım ne yapacak.

Yatırım tavsiyesi değildir. Yanılma payım %100 dür.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Tüm dünyada 2021 de doğalgaz fiyatları çılgın gibi yükselirken , biz de zam olmamış hatta bundan etkilenmiyoruz havası vardı.
    Meğerse o zaman tuz gölündeki depolardaki gazı tüketmişiz zam yapmamak için. Şimdi İran'dan gelen gaz akışı kesildi gazsız kaldık.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 127/1001 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •