Sayfa 400/1001 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. Dolar icin kirmayin birbirinizi. Sonucta tahmin hepsi. Gecmise bakip yaptigi hareketi tekrarlama olasiligini soyluyoruz

Sahsen Mart sonuna kadar yukari bir hareket beklemiyorum. Bu demek degilki Nisan da yukari gidecek. Orada bir kez daha bakmak lazim kabaca bir zaman verebilmek icin.

Asagi gelme ihtimalini cok daha yuksek goruyorum.

Ha olduda yukari gitti. 14.20 civari gecilirse zirve tazeler gibi. Ama uzun bir sure dolarda is bitebilir oyle olursa.

Secim ve secim sonuclari dolarin grafigi uzerinde esas belirleyici olacak gibi duruyor.

2. Seçim olup biterse dolar mı yağacak dolar borçlanma faizi %2-3 e mi inecek nasıl olacak muhalafet gelirse 6-7 tl düşecek diyor ya minimum onu merak ediyorum ben

3.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    ılgınc bır yorum...faız artırımı baslayacak...enerjı fıtyatları artacak ve bızım dolara ıhtıyacımız var ve 11. 12 lere gelecek ...gelse çok ıyı olur da....hıcbırsey desteklemıyor.....bıle bıle bu kadar elektrık ve dogalgazına neden zam yapmak zorunda kaldılar...ama malesef baska care yok....elektrıge zam da ısın ucu kactı.....belkı 30tl lık hıyarı almazsın ama herkes kuzu kuzu bu faturayı oder istısne yok...
    bence en buyuk yanilgi; makro ekonomiyle bakip, makro ekonomik sonuclarini ( mesela dolarin 20 tl ye cikmasini) kisa vadede gerceklesmesi bekleniyor, 4-5 aylik kisa vadede dolarin dusmesi buyuk resimde birsey degistirmez, makro ekonomik sonuclari yine olur daha uzun vadede.

benim dedigim kisa vadede ortalamalardan cok uzaklasan dolar ortalamalara dogru doner, cok basit bir sey dedigim

ayrica dolari yerli talebin yukselttigini unutmayalim ,eskisi gibi yabanci yok iceride dolari yukseltecek

talep botas, tuprs vb buyuk kurumlardan ve halktan geliyordu, halk kismini cozduler simdilik

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Seçim olup biterse dolar mı yağacak dolar borçlanma faizi %2-3 e mi inecek nasıl olacak muhalafet gelirse 6-7 tl düşecek diyor ya minimum onu merak ediyorum ben
    bunu kim diyor?

5.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ibrahim kalın'ın açıklaması vardı az önce okudum...elektrik faturaları ile ilgili yeni adımlar atılacak demiş...rte talimat vermiş...
    Doları da 18 den 13 e düşürmüştük Şimdi de %127 elektrik zammının 27 sini silerler. Gene davul zurna çalar halkımız sokaklarda

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Seçim olup biterse dolar mı yağacak dolar borçlanma faizi %2-3 e mi inecek nasıl olacak muhalafet gelirse 6-7 tl düşecek diyor ya minimum onu merak ediyorum ben
    Amanın 6 liraya kadar geldik sabaha 1 lira olacak ...

7. Joe biden: RUSYA UKRAYNAYI ISGAL EDERSE ALMANYA VE NATO HAREKETE GECECEK.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Joe biden: RUSYA UKRAYNAYI ISGAL EDERSE ALMANYA VE NATO HAREKETE GECECEK.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu ABD den başka savaş isteyen yok.
    İlginç bir şekilde Rusya yı tahrik mi etmeye çalışıyorlar yoksa Rusya kesin Ukrayna ya girecek bilgisine mi sahipler . Sürekli açıklama yapıyorlar

Sayfa 400/1001 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •