Sayfa 4/59 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 465 madde; 25 - 32 arası.

Konu: PNLSN Panelsan Çatı Cephe Sis. San ve Tic A.Ş.

1. Panelsan'ın 9-11 Şubat tarihlerindeki talep toplama sürecinde toplam halka arz büyüklüğünün
    yaklaşık 8 katı talep toplandı ve halka arz tutarı 214,2 milyon lira oldu.

14 Şubat 2022 09:35

Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret AŞ ("Panelsan") paylarının halka arzında 9-10-11 Şubat 2022 tarihlerindeki talep toplama işlemlerine ilişkin sonuçlar açıklandı. Toplanan talebin satışa sunulan paylardan fazla olması üzerine 1 milyon 750 bin TL nominal değerli ek paylar da halka arza dahil edilerek toplam 21 milyon TL nominal değere ulaşan Panelsan halka arzına; yurtiçi bireysel yatırımcı kategorisinde 11.5 kat, yurtiçi kurumsal yatırımcı kategorisinde 4.9 kat, yurtdışı kurumsal yatırımcılar kategorisinde ise 2.9 kat olmak üzere toplam halka arz büyüklüğünün 8 katı talep geldi.

Panelsan halka arzında 42 bin 25 adet yurtiçi bireysel yatırımcıya, 92 adet yurtiçi kurumsal yatırımcıya ve 5 adet yurtdışı kurumsal yatırımcıya olmak üzere toplamda 42 bin 122 yatırımcıya dağıtım gerçekleştirildi.

Halka arz sürecinde yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını belirten Panelsan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Maşlak, “Panelsan hisselerine gösterilen bu ilgi karşında çok mutlu ve gururluyuz. Çatı ve cephe panelleri ile ısı yalıtım levhaları alanında üretim yapan şirketimiz, sektördeki 20’nci yılına yaklaşıyor. 20’nci yılımızı doldurmadan halka arz yapmak bizim için çok önemli ve değerli. Yatırımcılarımızın bizlere göstermiş olduğu güvenle birlikte, biz de çalışmalarımızı daha da hızlandırarak hedeflerimizi en kısa sürede gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Yerli ve yabancı tüm yatırımcılara teşekkür ederiz†diye konuştu.

“Yoğun ilgi karşısında sorumluluğumuz arttı†Panelsan Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Recep Kaan Maşlak ise, “Böyle bir yatırımcı ilgisi görmek bizi çok memnun etti. Çok mutluyuz. Hem bireysel hem de kurumsal tüm yatırımcılara teşekkür ediyorum. Bu mutluluk tabii ki beraberinde de büyük bir sorumluluk getiriyor. Zaten güçlü bir finansal yapıya ulaşmış olan şirketimizin, halka arz süreci ile hem marka değerinin artacağına hem de daha büyük projelerde yer alacağına inanıyorum†dedi.

2. doğrudur 5K için 465 ad. vermiş
     Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    5000 x 0,08 = 400lot (yaklaşık)

3. benim hesapta görünmüyor normal mi bu.

4. vakıfbanktan girmiştim.

5. işleme başlama tarihi belli oldu mu?

Panelsan 18/02/2022 tarihinden itibaren Ana Pazar'da 10,20 TL/pay baz fiyat, "PNLSN.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Pnlsn - panelsan

Hadi bakalım, yolunuz açık olsun...

8. Bundan böyle portföyümde bulundurmak istediğim bir şirket, umarım halka arz gelirini güzel kullanır ve devam eder.

Sayfa 4/59 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •