Sayfa 113/993 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 897 - 904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1. Market zincirleri arasında Erdoğan gitmeden fiyatları indirmeyeceğiz diyenler olduğunu duyduğunu belirten Sabah yazarı, Doğruluğuna inanmak istemedim. Kendi ülkesine ve vatandaşına siyasi nedenlerle bu ihaneti yapıyorlarsa, bu ülkeye hiçbir dönemde faydaları olmaz. Bedava da ürün verse yine de almamak lazım ifadelerini kullandı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...duydum-1908414

2.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    Puhahaha ben İzmir'i boş verdim. Mozambik de olsa yurt dışına gidecem. Bir bok düzelmez burada.
    Eger dusuncelerin arasinda Afrika varsa ben Ruanda'yi oneririm.

Youtube'da yapilmis tanitici programlar var, izlersen yeterli fikir edinebilirsin.

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

Algı operasyonu

Biz elimizden geleni yaptık. Bunlar düşürmedi.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Algı operasyonu

Biz elimizden geleni yaptık. Bunlar düşürmedi.
    Ihanetten bahsediyor, oysa millet gercek yegane hainin kim oldugunu cok iyi biliyor.

Takipcilerinin hemen tumu kara cahil, laiklik dinsizliktir diyen camia.

5. Bu sozum ona dinci olan kara cehalet o kadar kirli ki, buna oy verip yukariyi kandiracagini dusunuyor.

Cunku yasam boyu yaptigi her sey, sahtekarlik ve dolandirmak uzerine.

Ben eminim bunlarin namazi bile sahte.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Market zincirleri arasında Erdoğan gitmeden fiyatları indirmeyeceğiz diyenler olduğunu duyduğunu belirten Sabah yazarı, Doğruluğuna inanmak istemedim. Kendi ülkesine ve vatandaşına siyasi nedenlerle bu ihaneti yapıyorlarsa, bu ülkeye hiçbir dönemde faydaları olmaz. Bedava da ürün verse yine de almamak lazım ifadelerini kullandı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...duydum-1908414
    Hangi market zinciriymiş bunlar, Sapancıların CarrefourSA'mı yandasın önde gideni Tuncay Özilhan'ın Migrosumu, diğer 3 marketi yazmaya bile gerek yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ben de diyordum; Altın tepside sunmak için bu sefer ne yapacaklar acaba?
    Plan buymuş meğer.
    Normalde kamuoyuna pek görünmeyen genel başkan yardımcıları var,ben özellikle bunların sarayda güzel bir makam odası hayaliyle genel başkanlarına gaz verdiğini düşünüyorum veyahut gerçek aday yıpranmasın diye iyi taktik yapıyorlar.2.ci seçeneğe inancım her geçen gün azalsa da,1.cinin olma ihtimalini düşünmek dahi istemiyorum,burada bir çok kez dile getirildi,acından ölse,soğuktan donsa bile etnik veya dini kimliği yüzünden bazı adaylara asla oy vermeyeceklerin oranı çok yüksek,özellikle kendini kararsız ama muhafazakar olarak niteleyen kitle ''gavura basar gibi''direk ampule basar oyunu,ondan sonra hayaller Avrupa gerçekler Ortadoğu olur,o saatten sonra istifa falanda kesmez....

Dışişleri bakanı Cavusoglu’nun korona virus testinin pozitif çıktı açıklandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 113/993 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •