Sayfa 24/993 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    ...burada çoğunuz ümidi kesmişken ben defalarca fasulye ektiğimi,

Sn.Ressam, cogunluk umidi kesmisken diyorsunuz, sizin herhangi bir umudunuz var mi ?

Benim tek umudum var, bunlarin bir an once cekilmeleri, yoksa soygun her saniye suruyor.
    Sn. tınaz , sizin umut başka umut. Benim bahsettiğim ise bambaşka unut (!! ) .

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Okulda mudur olmus, cocuklardan A-4 kagit istiyor ve bunu el altindan satiyor.

Eskiden boyle bir okul muduru hatirlayan var mi ?
    Maalesef çok kötü anılarım var. Benim yaramı deşmeyin. Müdür , müdürmüdür ? mesele insan insanmıdır meselesi..... Her dönem her koltukta hak etmeden oturanlar mevcut oldu. Sorun , bu tipler ilgili makamlara bildirildiğinde ( rapor edildiğinde ) işlem yapılıp, yapılmadığındadır. Yoksa , ülkem insanı yolunu bulduğunda her türlü işini bilir. Zat bu durumu en üst perdeden seslendirerek yolu açmıştı ( Benim memurum işini....... ) diye.

Zaman zaman çeşitli başlıklara kurularla ilgili yaşadıklarımı yazdığım için tekrar olmaması adına yazmıyorum. Ama tencere dibin kara, seninki daha kara....

3. Buranın sürekli okuyucuları hatırlar, 8-10 gün önce nöbetçi eczane sistemi gibi, nöbetçi manav var mı diye sormuştum. Cevap veren olmadı. Yaptığım araştırma da ulusta hal çevresinde gece 22 ye kadar ayaklı manavların olduğunu öğrendim. Ne olur ne olmaz , bir şey başa gelmeden önce araştırmayı yapmak, son dakikaya bırakmamak lazım. Gecenin 10 unda fasulye almak istesem nerede diye aramaya gerek kalmamalı. Atı alan üsküdarı geçiyor sonra....

4. Bir arkadaş özelden fasulyeyi gece on-line alabileceğimi yazmış. İyi de bakın gördük, Kar yolları kapatıyor felan. İste gelsin, ...sepeti , bana bi fasulye gibi uygulamalara bu konuda fazla güvenmiyorum. Fasulyemi kendim elleyerek seçmeyi seviyorum.

**.67'de müdahale ediyorlar. Geçirtmiyorlar asla. Delinirse sel olur...Fasulye mahsulü azalır fiyatı artar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sakallı ve ışıltılı Nebati, Londra'da aradığını bulamamış olacak ki,eski defterleri karıştırıp,Bana 17.000 TL vergi borcu çıkartıp,Borsa,Banka,Yatırım hesaplarıma e-haciz koymuş..!
    Ya verirsin,ya verirsin,Biz almasını biliriz diyorlar...!!
    Dün sabah saat 9 dan bu yana psikolojim bozuldu..
    Külliyenin önüne atacak Yazarkasam da yok..!

7.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sakallı ve ışıltılı Nebati, Londra'da aradığını bulamamış olacak ki,eski defterleri karıştırıp,Bana 17.000 TL vergi borcu çıkartıp,Borsa,Banka,Yatırım hesaplarıma e-haciz koymuş..!
    Ya verirsin,ya verirsin,Biz almasını biliriz diyorlar...!!
    Dün sabah saat 9 dan bu yana psikolojim bozuldu..
    Külliyenin önüne atacak Yazarkasam da yok..!
    Bana da 2016 yilindan bu ocakta 358k tl ceza kestiler.
    Herseyi ispatladik savunmamizi yaptik, ben keserim mahkemeye git dediler.
    Hicbirsey odemeyin cok kapsamli af ve yapilandirma geliyor.
    Haciz isi problem tabii, VD sine teminat gosterip tedbir koydurtup hesaplarinizi cozdurebilirsiniz.
    Gecmis olsun.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Ceza hangi vergi türü ile ilgili
     Alıntı Originally Posted by Oralet-osman Yazıyı Oku
    Bana da 2016 yilindan bu ocakta 358k tl ceza kestiler.
    Herseyi ispatladik savunmamizi yaptik, ben keserim mahkemeye git dediler.
    Hicbirsey odemeyin cok kapsamli af ve yapilandirma geliyor.
    Haciz isi problem tabii, VD sine teminat gosterip tedbir koydurtup hesaplarinizi cozdurebilirsiniz.
    Gecmis olsun.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 24/993 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •