Sayfa 103/624 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 5048 madde; 817 - 824 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by Olabilir Yazıyı Oku
    Bu nasıl bir trend dir dibi olmayan bir trend herhalde.
    trendi ben yapmıyorum , fiyat hareketleri yapıyor..görünen ne ise o..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
    Dolar bazlı bu... [IMG][/IMG]

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    trend dahilinde gidiyor..sorun yok...[IMG][/IMG]
    iyi akşamlar yaklaşımınız doğru logaritmik grafik ilmik gibi işlenmiş tepe ve iplere baktığımızda yükselen bir kanal içinde hareket ediyor ben aynısını bir kaç sayfa önce grafik koymadan logaritmik grafikte bakılmalı demiştim yukarda 80-100 arası aşagıda 23-19 arası olabilir dediğimde bir arkadaş ne 80 ne 100 den bahsediyon demişti ben grafiğin yalancısıyım açıp baksınlar aynı logaritmik grafik şişe cam ereğli tüpraş fortoto v.b.. gibi hisselerde çalışmış soralım çok bilen arkadaşlara kaç yıl bekletmişler eregli 1 gündemi 30 oldu fort 26 lardan 1 gündemi geldi 300 e thy 9 dan ne kadar bekletti 42 olmak için ha şuda bir gerçek ucundan son zamanda yakalayan kazanmıştır oda ayrı bir konu biz aselsan 1 günde 100 olacak demiyoruz belki 2023 belki 2024 yada bölünür 100 tl yi göstermezler sonra bölününce fiyatı düştüğünden bilmeyelerin bir kısmı çok ucuz kalmış bir kısmıda bedelsizden anlamadığı için bu hisse geçen yıllarda bu fiyattaymış hiç artmamış der neyse bu konular böyle uzar gider herkese bol kazançlar yatırım tavsiyesi değildir....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    iyi akşamlar yaklaşımınız doğru logaritmik grafik ilmik gibi işlenmiş tepe ve iplere baktığımızda yükselen bir kanal içinde hareket ediyor ben aynısını bir kaç sayfa önce grafik koymadan logaritmik grafikte bakılmalı demiştim yukarda 80-100 arası aşagıda 23-19 arası olabilir dediğimde bir arkadaş ne 80 ne 100 den bahsediyon demişti ben grafiğin yalancısıyım açıp baksınlar aynı logaritmik grafik şişe cam ereğli tüpraş fortoto v.b.. gibi hisselerde çalışmış soralım çok bilen arkadaşlara kaç yıl bekletmişler eregli 1 gündemi 30 oldu fort 26 lardan 1 gündemi geldi 300 e thy 9 dan ne kadar bekletti 42 olmak için ha şuda bir gerçek ucundan son zamanda yakalayan kazanmıştır oda ayrı bir konu biz aselsan 1 günde 100 olacak demiyoruz belki 2023 belki 2024 yada bölünür 100 tl yi göstermezler sonra bölününce fiyatı düştüğünden bilmeyelerin bir kısmı çok ucuz kalmış bir kısmıda bedelsizden anlamadığı için bu hisse geçen yıllarda bu fiyattaymış hiç artmamış der neyse bu konular böyle uzar gider herkese bol kazançlar yatırım tavsiyesi değildir....
    Çok haklısın..İşte benim de dediğim bu...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
    sabrı olmayana zamanı olmayana bir şey diyemem.....ama sonuçta kar ediyor ve çalışıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,356
    Biraz daha ekledim hayırlı olur inşallah. Düşüşlerde imkan dahlinde ekliyorum.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by Eko-Psike Yazıyı Oku
    Biraz daha ekledim hayırlı olur inşallah. Düşüşlerde imkan dahlinde ekliyorum.

iyi akşamlar sayın eko-psike yıllardır bu formu takip ederim yabancı payından başka bir şey pek paylaşmazsın nadirdir değişik bir şey yazdıgın sen ekleme yaptıysan ben hiç bir şekilde dahada bu tahtadan hisseden korkmam hayırlı akşamlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,356
     Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    iyi akşamlar sayın eko-psike yıllardır bu formu takip ederim yabancı payından başka bir şey pek paylaşmazsın nadirdir değişik bir şey yazdıgın sen ekleme yaptıysan ben hiç bir şekilde dahada bu tahtadan hisseden korkmam hayırlı akşamlar
    Sayın bohem ben Aselsanı 2017 şubat-mart aylarında aldım. Bir aksilik olmazsa 10 yıl bekletmeyi düşünüyorum. Arada sırada düşüşlerde de imkan oldukça ekleme yapıyorum. Hayırlı akşamlar

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 103/624 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •