Sayfa 275/629 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 5031 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Aselsan'ın 3. çeyrek bilançosu beklentilerin üzerinde geldi. Yılsonu bilançosu çok daha iyi gelecektır. BOFA'nın satışlarının karşılanmasını becerebilen bir kurum karşısına çakması lazım gelir. Şimdiye kadar hisseyi baskılayan BOFA olmuştur. Kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,356
    ASELSAN yabancı oranı 21 Ekim 2022 % 23,16. 20 Ekim 2022 % 23,36.
    Fark % -0,20. Hisse kapanış fiyatı: 31,84 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,356
    ASELSAN yabancı oranı 21 Ekim 2022 % 23,16. 24 Ekim 2022 % 22,95.
    Fark % -0,22. Hisse kapanış fiyatı: 31,88 TL (Kaynak İş Yatırım).

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. Buralar dutluktu yazacağım inşallah bir gün. O zaman sakın hiç kimse üzerine alınmasın....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Buralar dutluktu yazacağım inşallah bir gün. O zaman sakın hiç kimse üzerine alınmasın....
    Pek gaz alan kalmadı galiba, kendi kendini gazlıyorsun gibime geliyor

7. Ben jet yakıtı ile çalışıyorum. Sıkıntı yok. Bu topicteki psikoloji ile başa çıkamayacaksak tahtadaki abi ile hiç başa çıkamayız.

Göreceğiz bakalım bu fiyatlarda burun kıvıranlar bilmem kaçta almak için birbirini ezecek.

Burada öyle şeyler yazarım bırakın topictekileri tahtacı 3 gün kendisine gelemez. Benim tuzum kuru benim için hava hoş.

Reelimi biraz bilenler ne dediğimi çok iyi anlıyor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Buralar dutluktu yazacağım inşallah bir gün. O zaman sakın hiç kimse üzerine alınmasın....
    Söylediklerine önem vermekle beraber elbet bu hissede gidecek zaten.Sorun o değil,sorun kaybedilen zaman,para ve kaçan diğer fırsatlar

Sayfa 275/629 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •