Sayfa 319/629 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 5031 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Keşke öyle bir seçenek olsa muhteşem olur Sn Lunar.. Lakin onların velinimeti ky. Kurtulmanın tek yolu da AL ve YAT formasyonu.. O da sabır ister, yatırımcı donanımı ister, bizim halk öyle şeyleri pek sevmez. Hemen zengin olmak ister. Onun içinde bakınız örnek SASA iktidara dahi beddua eder..

14. senem doluyor bu ve kağıdı hiç satmadım ve lot arttırarak devam ettim. Kaç kişi bu sabrı gösterir ??? Ama ben dahi 3 ay önce artık satmak gerekiyor diyen bir psikolojiye girmiş idim.. Neyse ki babalar bir zahmet hareket emri verdi.. Bu tahtanın çok mağduru var. Eskiler bilir..

Sonuç olarak 3 ler olmadan olmaz buna karşı önlem ky nin bilinçli olup onları dikkate alması lazım yoksa sonu belli referandum !!
    13. yılıma girecem az kaldı bizde eskilerdeniz aselsan altın zamanlarını yabancı oranı %60 -65 teyken yaşamıştı inşallah o günleri yaşarız hayırlı günler...

2. Amin her şeyin hayırlısı..

3.  Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Bugün yapmaz merak etmeyin..

17 30 dan sonra toparlar inşallah
    inşallah öyle olur endeks düzeltmeye gidiyor tutunursak güzel olacak şahsen düşmesi sıkıntı degil ağırlıklı ortalamalarından fazla uzaklaşmasın yavaş yavaş en iyisi

4.  Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    inşallah öyle olur endeks düzeltmeye gidiyor tutunursak güzel olacak şahsen düşmesi sıkıntı degil ağırlıklı ortalamalarından fazla uzaklaşmasın yavaş yavaş en iyisi
    Silkelemenin kralı var uzun zamandır böylesi olmamıştı

5. 17 30 ve 17 40 aralığına dikkat..

6.  Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    Güzel düzeltme oluyor

inşallah yamuk yeri kalmaz

ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Güzel düzeltme oluyor

ytd
    Hem de ne düzeltme bugün le kalır mı acaba ??? Verdiğim saat aralığına bakın orada neler döndü ortada.. Orayı hesaplayın faydası olur

8.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Güzel düzeltme oluyor

ytd
    bu düzeltmeyse endeks burda kalmaz pazartesiye kadar çok dokulen olur daha yeni saldı endeks

Sayfa 319/629 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •