Sayfa 623/632 İlkİlk ... 123523573613621622623624625 ... SonSon
Arama sonucu : 5050 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Mübarek gün yemin ediyorum tavan olsa şu kadar gözümde yok artık.. Don Kişot a döndürdünüz bizi Allahsızlar.. En kısa zamanda bu pislikten uzamaktan başka çare kalmadı ne yazık ki. Kendi adıma konuşuyorum..!!!!!

2. Bunu puştluğuna yapıyorlar vallahi de billahi de.. Başka en ufak bir izahı yok. Alıcısı kalmamış kağıdın. Ulan buralar bedava hesapta ya.

Hani nerede alıcı.?

Yok efendim bayram taşıma maliyeti cart curt.. Bırakacaksınız bu boş ağızları..

3. Adamlar yükseliş trendini bitirmeye oynuyor

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by presci Yazıyı Oku
    Adamlar yükseliş trendini bitirmeye oynuyor

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Düşüş trendine girecekte kaça düşecek..?? Bu saatten sonra bu kadar enflasyonda ne düşmesi ?? Zaten bedava bu kağıt..Ama üç beş p.z.v.k eline bırakanlar utansın. Bir de yerli ve milli..!!

5. Bugün YF sattı. Yarında BOFA iti satar.. İner 48 liraya. Bir hesap edeceğim akşam bakalım zarar ne kadar zamanda amorti olur.??

Bunlar kene gibi yapışmış bu kağıdın yakasına düşmezler. Kolay cukkanın yolunu bulmuşlar. Meydanı boş bırakırsan doldururlar. Hele hele bunu yerli milli ayağıyla yaparsan utanırsın hem de çok. O yüz var mı bilmiyorum ??
    Son düzenleme : suheyl; 02-04-2024 saat: 18:15.

Aselsan yükseliş trendi yok düşüş düzeltme devam ediyor bende bugün stop çalıştı yeni maliyet yapanlar dikkatli olsun hisse teknoloji ve döneminin efsane hissesi lakin çoğunun hissenin geride kalması demek 3 yıl sonra aynı senaryo olacağı anlamına gelmez geçmiş ve gelecek farklıdır burada önemli olan hisse özelinde yurt dışından yeni iş antlaşmaları yapıp ihracat oranını artırmasıdır.Aselsanın sadece marka değeri Sasa ve Hektaş gibi hisselerden çok değerlidir neyse moral bozacak durum yok sağlık olsun der geçeriz ytd.

Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Hangi yükseliş hocam
    Kagitlar endeksin 2000 3000 puan aşağısında
    Endeks mühendisliği denilen soygunla kağıtları bitiriyor malum partinin ekibi
    Asıl sorulması gereken soru şu olmalıdır 10 ay önce Mayıs ayında Sn Erdoğan seçimi kazandı o zamanda hayat pahalılığı vardı hatta ülke tarihinin en büyük depremini yaşadık tüm olumsuzluklara rağmen 2 turlu Cumhurbaşkanlığı seçiminde şah ve mat etti partisinin akp gerilemede olmasına rağmen seçimi kazandı.Ülke tarihinde önemli liderdir bende beğenmem Sn Erdoğan sol görüşlüyüm gerçekleri yazmak gerekir.Chp başkanı Sn Özel bulunduğu noktaya tırnakları kazıya kazıya geldi Sn Kılıçdaroğlu gibi genel başkanlık altın tepside sunulmadı kendisine Sn Kılıçdaroğlu zaten SSK genel müdürdü.Sn Özel ezcanesi var çalışkan öğrenci yıllarca okumuş aynı zamanda Chp partisinde genç yaşta çalışmaya başlamış aynı Sn Erdoğan gibi lakin 5 yıl sonra Sn Erdoğan yok karşısında şahsen Akp nin sonunu Anavatan partisine benzetiyorum.Sn Fatih Erbakan sağda tüm oylara talip olabilir 5 yıl sonra şuan için gözüken durum neyse bizim borsamız yazdıklarımı önemsememesi gerekiyor fakat önemsiyor bu yüzden yazdım.

Chp de eğer üst akıl varsa bundan sonra diğer partilerle ittifak yapmaz kemik oyu %25 zaten borsacılar bir hissede dip olduğunu söyler sittin sene o seviyenin altına gelmez %25 chp de dip oy oranıdır.

Sayfa 623/632 İlkİlk ... 123523573613621622623624625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •