Sayfa 37/628 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 5024 madde; 289 - 296 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Şirketten bu kadar nefret ediyorsanız, beğenmiyorsanız satar çıkarsınız. Kimse kimseye al-sat-tut demiyor. Bu kadar karamsar olup şirket hissesini tutmak da ayrı bir durum.
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

al unut hiç takip etmeye gerek yok.
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

Hisse ile alakasız Karşılıklı atışmalarınızı bir son verin .. insanlar hisse hakkinda bilgi icin geliyorlar ama bakıyorum belli kişiler karşılıklı atışıyor .. Bu atışmayı özelden yapın

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by intema Yazıyı Oku
    al unut hiç takip etmeye gerek yok.

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    daha önce çok yazdım aynı durumu ülke olarak yaşadık yaşıyoruz....kredi derecelendirme kuruluşları rusyanın kredi notunu 6 basanak indirdi yetmedi bugün yine indirdi...rusyayı iliğine kadar sıkıntılı bir dönem bekliyor krediye ulasımı zorlaşacak....çine bağımlı hale gelecek..bizde ayni süreci 2014 yılından beri yaşıyoruz..sebepler belli..
    Aynı süreç mi?

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. https://prnt.sc/fjh_R2ePQRUf

Savunma sektörü hisseleri yine ışıl ışıl. Benzerlerine göre bugün biraz geride kaldı fakat kısa zamanda toparlar diye düşünüyorum.
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

7. Seninde sıran gelecek , az kaldı...

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Aynı süreç mi?

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    tam aynı süreç...askeri müdahale edemediği yere en güçlü olduğu yerden saldırıyor finansal piyasalardan....Türkiye halkı bedelini ödedi hala ödüyor...Rus halkı yeni başladı bedel ödemeye....Fakirleşme hızlandı...Rus ekonomisi bize saldırının belkide 20 katı fazla baskı görüyor dayanma şansları yok....bu kurulu düzen bozulmadığı sürece abd finansal saldırıyı hep kazanır...herkes ona itaat edeceği tek kutuplu dünya istiyor ama bu artık zor...

Sayfa 37/628 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •