Sayfa 242/1049 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by akin9823 Yazıyı Oku
    Cevabınız ıcın teşekkür ederım enfarktüs.Verdıgım fıyatlardan komısyon ve parıbudan transfer ucretını dusmustum.Acaba su an elımdekı coınlerın gerçek degerını nasıl hesaplayabılırım,0,00000745 su an ve elımde 6826 adet var.Normalde parıte ıslemı yaptığınızda euro dolar aldığınızda dolar dusunce euro değer kazanır ve parıte yukselır,burdakı mantık aynımı anlayamadım.
    Mantık aynı tabi. Elinizdeki coinin btc fiyatı, bnb fiyatı ve eth fiyatı var. Bir de anaparanıza oranı diyebileceğimiz gerçek değeri var. O da 0.0508537 btc x paribu btc/tl fiyatı.

2.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bence mini ara düzeltmeye girdi 11.000 civarından 8150 ye güm...Oradan tekrar trade başlar...Duruma o zaman bakacağız.
    Benim sistem , 7420 USD diyor ( arada ki fark 700 usd )
    Şaka bir tarafa kötü senaryo bir köşede dursun , kahve falı gibi düşünün .
    Önce 1500 usd 'lere saldırması lazım sonra hızla geri çekilip alt band'ı tekrar test eder fakat bu sefer dikiş tutmaz gibi geliyor aslında düşüş hafta başı gibi daha mantıklı , bu sırada ucuza alınan BTC ler tahtalar da yeni müşteri avlamak için kullanılır ,

3.  Alıntı Originally Posted by mixolydiantr Yazıyı Oku
    Benim sistem , 7420 USD diyor ( arada ki fark 700 usd )
    Şaka bir tarafa kötü senaryo bir köşede dursun , kahve falı gibi düşünün .
    Önce 1500 usd 'lere saldırması lazım sonra hızla geri çekilip alt band'ı tekrar test eder fakat bu sefer dikiş tutmaz gibi geliyor aslında düşüş hafta başı gibi daha mantıklı , bu sırada ucuza alınan BTC ler tahtalar da yeni müşteri avlamak için kullanılır ,
    Tevekkeli değil çiftlik bankda bitcoin madenciliği yapmışlar...diyorsunuzki harmandalı oyna..ohhhh...sevindim niyemi en azından hiç boşluk kalmayacak öbür türlü aradan esiyor ceyran yapiyordu

4.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Mantık aynı tabi. Elinizdeki coinin btc fiyatı, bnb fiyatı ve eth fiyatı var. Bir de anaparanıza oranı diyebileceğimiz gerçek değeri var. O da 0.0508537 btc x paribu btc/tl fiyatı.
    Bu mantığa gore btc fıyatıda onemlı ,yanı btc aldığımda daha yuksektı sımdı dusmus bu yüzden portfoy %25 karda olmam gerekırken yerınde sayıyor.

5. binance'da hard fork ile gelen sbtc nedir diye bakarken coinin icerigi guzel geldi. Ortaya karisik gibi olmus, bakalim tutunacak mi?
    https://en.decentral.news/2017/12/19...itcoin-cash-x/
    saygilarimla

6.  Alıntı Originally Posted by akin9823 Yazıyı Oku
    Bu mantığa gore btc fıyatıda onemlı ,yanı btc aldığımda daha yuksektı sımdı dusmus bu yüzden portfoy %25 karda olmam gerekırken yerınde sayıyor.
    Evet doğru.
    Şayet al-sat ile kazanmak istiyorsanız Usd ve TL olarak aklınızdan çıkarın. Hedefiniz sürekli BTC miktarınızı yükseltmek olmalı.
    Ben fee'leri BNB ile ödeyerek %50 uyguna getiriyorum.
    Alım ile satım arasında %5 karı gördüğüm anda gözünün yaşına bakmıyorum.
    Gün içerisinde %5 ila %10 kar ile 2 yada 3 al-sat yakaladığınızda tadından yenmez..

7.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Evet doğru.
    Şayet al-sat ile kazanmak istiyorsanız Usd ve TL olarak aklınızdan çıkarın. Hedefiniz sürekli BTC miktarınızı yükseltmek olmalı.
    Ben fee'leri BNB ile ödeyerek %50 uyguna getiriyorum.
    Alım ile satım arasında %5 karı gördüğüm anda gözünün yaşına bakmıyorum.
    Gün içerisinde %5 ila %10 kar ile 2 yada 3 al-sat yakaladığınızda tadından yenmez..
    Cevabınız ıcın teşekkürler bir esnaf.Tecrube ıste buda ,ısın güzel tarafı da var aslında hem btc nız var hem trx almış oluyorsunuz,daha sağlam uzun vade ıcın.Coınler genelde hep beraber yukselıyorlar mesala denem ıcın aldığım TRONlar bugun %80 yukarda ve bıtcoınde artıda.Ancak gecmıste bıtcoın daha yüksekten gırıp TRon aldığımdan güzel kar edemedim ,bunun tersı olacak günlerde olacaktır,dırekt coin almak gerekiyor bazende tron/usd gıbı bıtcoıne bağlı olmadan.Enteresan bı ısmış bu .

8. Arkadaşlar merhaba .bende bitcoin alım satımına yeni başladım binance den alıp satıyorum .size soru şu olacAk.binance üzerinden nakitte bekleme olayı varmı ? Varsa nasıl oluyor ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 242/1049 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •