Sayfa 243/1049 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by berserk15000 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba .bende bitcoin alım satımına yeni başladım binance den alıp satıyorum .size soru şu olacAk.binance üzerinden nakitte bekleme olayı varmı ? Varsa nasıl oluyor ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Usdt olarak 1 usdt / 1 usd şeklinde bekleyebilirsinz

2. Btc/ usddt dediniz sanırım yanlış anlamadıysam.binance de sadece btc/ usddt var .

3.  Alıntı Originally Posted by berserk15000 Yazıyı Oku
    Btc/ usddt dediniz sanırım yanlış anlamadıysam.binance de sadece btc/ usddt var .

USDT (yani TETHER) token'i kripto dünyasının DOLAR'ı oluyor. 1 USDT = 1 USD kabul etmişler.

Normal USD, TL, EURO'ya geçmeye gerek kalmadan örneğin elinizdeki BTC,ETHER,LTC leri USDT'ye çevirip kripto dünyasında nakitte kalmış oluyorsunuz. Daha sonra tekrar ilgili kriptoyu satın alıp oradan da istediğiniz paritelere geçiş yapabilirsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    USDT (yani TETHER) token'i kripto dünyasının DOLAR'ı oluyor. 1 USDT = 1 USD kabul etmişler.

Normal USD, TL, EURO'ya geçmeye gerek kalmadan örneğin elinizdeki BTC,ETHER,LTC leri USDT'ye çevirip kripto dünyasında nakitte kalmış oluyorsunuz. Daha sonra tekrar ilgili kriptoyu satın alıp oradan da istediğiniz paritelere geçiş yapabilirsiniz.
    Teşekkürler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ripple koptu gidiyor,bir günde +%85. yannız bu durum 2,5'tan terste olduğum gerçeğini değiştirmiyor

6.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ripple koptu gidiyor,bir günde +%85. yannız bu durum 2,5'tan terste olduğum gerçeğini değiştirmiyor
    Bınancede xrp/btc %35 yukarda,hangı borsada ıslem yapıyorsunuz acaba.

7.  Alıntı Originally Posted by akin9823 Yazıyı Oku
    Bınancede xrp/btc %35 yukarda,hangı borsada ıslem yapıyorsunuz acaba.
    bitfinex, ben hesabı dünkü 0,85 dibine göre yaptım. bu arada bitfinex yeni üyeler için şartları zorlaştırmış,min 10000usd falan. ama benim gibi eski üyeler aynen devam.iyiki vaktiyle buraya üye oldum.

8. Nasil piyasa
    Birgun
    Yuzde 30 dususs.
    Ertesi gun yuzde 30 40 cikis..

Firtinada denizde portakal kabugu gibiyiz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 243/1049 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •