Sayfa 937/1049 İlkİlk ... 4378378879279359369379389399479871037 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 7,489 - 7,496 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Merkez bankası başkanı Kavcıoğlu: (Kripto para) Birkaç ülke tamamen yasakladı. Çin'de bu mümkün. Siz sadece yasaklayarak bu işi halletme şansınız yoktur

Kavcıoğlu: Bizim yaptığımız düzenleme, bu platformlara aracılık eden, ödeme yapan kuruluşlarının alt yapıları çok sağlam olmadığı için bu tür ödemeleri bankalar aracılığıyla yapın dedik.*Belli normlar, kurallar belirliyoruz

Kavcıoğlu: Sermaye artırımı olabilir, sermaye yeterlik gibi kriterler belirlenebilir. Üzerinde çalışıyoruz.*İki şey yaptık: Bir, kripto parayla elbise vb. alımını yasakladık. İkincisi, ödeme kuruluşlarının bu işe aracılık etmesini yasakladık

Kavcıoğlu: Daha geniş bir düzenleme üzerinde çalışılıyor.*Bir kere tanımı yok. Bu bir varlık mı, mal mı, nerede saklayacaksınız? Bunların hepsi çok muğlak.*Bunlarla ilgili düzenlemeler yapılırken, sıkıntılı durumlar var. 2 hafta içerisinde düzenlemeler sanırım bir noktaya gelecek

Kavcıoğlu: Dışarıya müthiş bir para trafiği var. Şu an bizi çok rahatsız eden bir para trafiği var.*Giden paranın nereye, kime gittiğini bilmiyorsunuz.*Çin yasakladı, Hindistan yasakladı. Biz 1-2 hafta içerisinde bir noktaya getireceğiz düzenlemeyi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Sayfa 1000 olunca bu topik tarih olacak gibi,gibi.(yasaklanabilir)

ytd

3. Gün geçmiyorki yeni bir kripto para borsası kaybalmasın sevgili seyirciler. Her geçen gün hayalet kripto borsalarına bir yenisi ekleniyor. Hayaletler her yerde.

Bizim kolay yoldan köşe dönmeciler araştırma okumayı yapmayı pek sevmez. Z kuşağı hiç sevmez. Halbuki azcık araştırsalardı yurt dışında kaybolup giden binlerce coini, kripto para borsasını kolaylıkla görebilirlerdi.

Kolay para sadece fare tuzağında olur sevgili seyirci.
    Koş!

4. Sn kpl,

Dünkü düşüşte bir ‘oversold’ durumu var mıydı? Sanki gereksiz bir panikle sert satış yapıldı, ne dersiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Sn kpl,

Dünkü düşüşte bir ‘oversold’ durumu var mıydı? Sanki gereksiz bir panikle sert satış yapıldı, ne dersiniz?

Dostum evet, gün gün öyle olacak ama sonuçta bence ana yön aşağı artık
    Yani aşırı satıldı toparlar gibi olur daha da sert satış gelir vb.
    Tabi bence ... çok kesin konuşmak için biraz daha aşağılar lazım
    Son düzenleme : KPL; 24-04-2021 saat: 12:48.

6.  Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    Dostum evet, gün gün öyle olacak ama sonuçta bence ana yön aşağı artık
    Yani aşırı satıldı toparlar gibi olur daha da sert satış gelir vb.
    Tabi bence ... çok kesin konuşmak için biraz daha aşağılar lazım
    Teşekkürler

Kripto para borsasında Thodex ve VeBitcoin'in ardından, GoldexCoin'e de erişim sağlanamıyor.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

sabahtan beri sidik zoru ile yeşil tutmaya çalıştıkları coinleri yeniden kızarttılar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 937/1049 İlkİlk ... 4378378879279359369379389399479871037 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •