Sayfa 990/1049 İlkİlk ... 49089094098098898999099199210001040 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 7,913 - 7,920 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Lan uyanın!...

52 binin altını da gördük beee!...

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

2. Şimdi KPL aportta bekliyordur

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

🙂 Şimdi uyandım vay vay neler olmuş

4. Bitcoin & Ethereum

Tether’den TL’ye geçmek için muazzam fırsat, Allah bin bereket versin.

Pazartesi dolar tl de düşerse dünyanın en temiz, en bedava, en boş kaleye gol trade’ini yapmış oluruz, düşmezse de tether/tl kudurmayı bırakır ve tetherleri yerine koyarız.

(Bu arbitraja son aylarda millet uyandı diyip üzülüyordum, çok şükür tam da uyanmamış, demek ki tether piyasası hala bitcoin’de yüzde 10 - 20 düşüşleri karşılayamayacak kadar sığ)

Bitcoin/usd’de ise şöööyle 30k’lar görünürse evladiyelik soğuk cüzdana bi 10 - 20 milyon satoşi (0.1-0.2 btc) eklerim. HODL’a devam.

Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Tether’den TL’ye geçmek için muazzam fırsat, Allah bin bereket versin.

Pazartesi dolar tl de düşerse dünyanın en temiz, en bedava, en boş kaleye gol trade’ini yapmış oluruz, düşmezse de tether/tl kudurmayı bırakır ve tetherleri yerine koyarız.

(Bu arbitraja son aylarda millet uyandı diyip üzülüyordum, çok şükür tam da uyanmamış, demek ki tether piyasası hala bitcoin’de yüzde 10 - 20 düşüşleri karşılayamayacak kadar sığ)

Bitcoin/usd’de ise şöööyle 30k’lar görünürse evladiyelik soğuk cüzdana bi 10 - 20 milyon satoşi (0.1-0.2 btc) eklerim. HODL’a devam.
    aynen

sanırım nedeni şu : BTC/USDT - ETH/USDT vs vs satıyorlar, fiata dönüyoruz mecburen kafası. o an USDT'yi abartılı fiyattan aldıklarının farkında değiller (ve evet belli ki en azından tether/try supply vb. yetmiyor anlık) ... ya da aldırmıyorlar, her neyse

ben de ciddi miktar USDT sattım dün gece ve bu sabah erken, yarın - pzt kısmen normalleşirse tekrar yerine koyarız
    Son düzenleme : KPL; 04-12-2021 saat: 13:51.

6.  Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    aynen

sanırım nedeni şu : BTC/USDT - ETH/USDT vs vs satıyorlar, fiata dönüyoruz mecburen kafası. o an USDT'yi abartılı fiyattan aldıklarının farkında değiller (ve evet belli ki en azından tether/try supply vb. yetmiyor anlık) ... ya da aldıramıyorlar her neyse

ben de ciddi miktar USDT sattım dün gece ve bu sabah erken, yarın - pzt kısmen normalleşirse tekrar yerine koyarız
    binance'i takip etmiyorum ama usdt/tl de en derin tahtalardan biri btc türk. diğer borsaların tl girişi daha az hacimli olduğundan usdt/TL için öncü tahtanın btc türk olduğunu varsayarsak:

şu anki USDT/TL tahtasında alışta 14.87'den 14.45'e yaklaşık 1.15 milyon tetherlik emir var. bu demek oluyor ki 1.15 milyon tetheri olan şu an tahtayı 14.45'e kadar mallandırabiliyor. resmi kur kapanışının da 13.70 olduğunu hatırlatalım. muhtemelen 3 milyon dolar satışa fiyat resmi kur kabul ettiğimiz 13.7 civarlarına dönerdi.

hem usd/tl kurunun oynaklığından hem de btc/usd kurundaki olası hareketlerden dolayı mutlaka tether bulundurmak lazım, müthiş fırsatlar var.

Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    binance'i takip etmiyorum ama usdt/tl de en derin tahtalardan biri btc türk. diğer borsaların tl girişi daha az hacimli olduğundan usdt/TL için öncü tahtanın btc türk olduğunu varsayarsak:

şu anki USDT/TL tahtasında alışta 14.87'den 14.45'e yaklaşık 1.15 milyon tetherlik emir var. bu demek oluyor ki 1.15 milyon tetheri olan şu an tahtayı 14.45'e kadar mallandırabiliyor. resmi kur kapanışının da 13.70 olduğunu hatırlatalım. muhtemelen 3 milyon dolar satışa fiyat resmi kur kabul ettiğimiz 13.7 civarlarına dönerdi.

hem usd/tl kurunun oynaklığından hem de btc/usd kurundaki olası hareketlerden dolayı mutlaka tether bulundurmak lazım, müthiş fırsatlar var.
    dolartl piyasası açılışına doğru normalize oluyor genelde. pazar akşamı, pzt sabaha karşı vs. kura dönüyor. şu ara TL'nin hali 5 bilinmeyenli denklem o ayrı tabi

hiç değilse 10-15 döngüdür yiyorum ekmeğini sağolsun - tabi kriptodan hızlı çıkan bi tipim, erken usdtleniyorum o yüzden, patlayınca da usdt sat, normalize olunca geri al kafası - duble

btc geri gelmeye devam ederse 44-44.5 kritik olacak
    oranın altına tekrar inerse 36-38 arasına doğru hava boşluğu oluşabilir
    toparlarsa ise bakarız, şu an tüm görünüm ayı

Sayfa 990/1049 İlkİlk ... 49089094098098898999099199210001040 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •