Sayfa 214/1049 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

Düşüş öngörüm devam ediyor BTC/USD de...

Şimdiki kritik zamanım ayın 15 i saat 08.00
    TRX-XVG-XRP-
    Hepsinden zarardayım , 0 usd yi görüp piyasası kapanana kadar satmam

XLM
    Başabaş..

ADA-KMD
    Hafif kardayım.

2.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Neyse ki evi, arabayı satıp girmedim bu işe, atlar arabama gelirim hocam.
    enfarktus hocam sizin bu komodo nun atomic swap işi ne iş biraz iş var gibi gibi...)) evi satsammmı..yok yok 2013 model subarum var onu bassam mı acep..burdada ütülmeyek...

3. birde soy olarak komodo ya yakınım ya krokodil olarak..ahhahahahahahaha

4. Binance dan hesap actım yıllardır ıslem yaparım ama bu bıtcoını bıra gec farkettım malesef .. nasıl para aktarımı yapılacagı hakkında bilgi verebilecek arladaslara simdiden tsk ederim ...

5. Sn.izzet para değil. Türkiyeden Bitcoin alıp onu elektronik olarak yolluyorsun..Bir de tablet bilgiler isteöefen önce şu forumu bi baştan okuyun ..Ne de olsa para kaybınız da olası bu şekilde

6. einsteniumda 10 aralikta yapilan hard fork'dan sonra fiyat surekli dusmus. bu dususun sebebi hard fork mu? buradan alinir mi?
    nxt'de 2 dolarlardan 50 centlere dusmus. bu coin hakkinda bilgisi olan arkadaslar paylasirsa sevinirim. alinabilir mi buralardan?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,793
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by inci Yazıyı Oku
    einsteniumda 10 aralikta yapilan hard fork'dan sonra fiyat surekli dusmus. bu dususun sebebi hard fork mu? buradan alinir mi?
    nxt'de 2 dolarlardan 50 centlere dusmus. bu coin hakkinda bilgisi olan arkadaslar paylasirsa sevinirim. alinabilir mi buralardan?
    NXT daha önceki bahsettiğim 1. seviye kripto paralardan POS olanlardan biri. Fiyatı bilemem ama altının grafiğine benziyor sanki. Belki bir %75 getirisi olabilir. ama ben tepeden 20 de 1 ine inenleri daha çok seviyorum...Karar sizin..

Einsteinium da 1.seviye POW scrypt coin. BEnce 0.40 a düşecek gibi. Ama bu BTC diyatının düşüşü yüzünden de olabilir. Yine 20 de 1 olayı bende saklı. Karar sizin...

Ama NXT alırsanız bilinki AÇIK WALLET ile NXT coinleriniz artar.(En az 1000 NXT lazım)
    Bir VPS, veya PC veya raspberry pi lazım.. ip 24 saat değişmemeli ama.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8. nxt'yi exchange sitesinde tuttugumda da nxt coinlerin sayisi artiyor mu?

Sayfa 214/1049 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •