Sayfa 1024/1049 İlkİlk ... 245249249741014102210231024102510261034 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 8,185 - 8,192 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Şu grafikleri şuraya bırakayım mahsuru yoksa

... [/IMG]
    btc sayımı da alsak, varsa

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    neredeyse yaktı.
    bu bölgeden geçici de olsa tepkilenebilirsek, bir süre hava güzelleşebilir.
    tersi durumda dünya borsaları açısından durum hızlıca fenalaşır gibi.
    kripto 18-20 arasından bir tepki için ayrışabilir de, nihayet dowdan çok daha ciddi bir geri sarma oluştu.

şimdilik btc 21ler, etc 1200'lerden başladığım biriktirmeye devam ediyorum.
    ada ve fantom da ekledim biraz. ftm n'olmuş öyle, sefalet ... bir de en iyi görüntü verenlerden biriydi genel çakılma başlarında

65'lerden beri ilk defa biraz mallandım.
    şimdilik aynen böyle gidiyor
    19.5 civarı bir ortalama tutturabildim, epey topluyum

dowun gerisinde kalmıştık, hafta sonu kapatıyorlar gibi ama bence tepkideyiz
    dow bi yerden dönecek, kripto n'olacak bakalım ... bence
    kabaca btc 21.3 üstü yukarı çalışır

4.  Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    btc sayımı da alsak, varsa
    Geçen dolar topiğinde yapmıştım, iki ana senaryo var, ya bir büyük flat bitti, 3-3-5 in son 5 ini çizdi, ya da çok daha karışık bir düşüş dalgası..bilmek imkansız..

Alternatifler var ve bunları elemek veya değerlendirmek için dışarıdan bağımsız başka veriler gerekiyor, ne bileyim sistemdeki USDT miktarı (?), açılan poz rasyoları, varsa faiz ilişkisi, veya M2 etkisi, tahvillerden çözülen paranın ne kadarı buraya kaçıyor, tersinde ise dönüyor, elektrik fiyatları (?), kendi içinde kripto para dünyasında varlıkların yer değişimi v.s....

Ekstra bir şeyler lazım, ki ben onları bilmiyorum..

İyi senaryo flatsa, 2 keskin 4 keskin olmaz komplekse çevirir, yukarı X dalgası gelir en kötü, -ki marjı ihya eder, sonrasında ise yayılır da Y üçgene çevirirse uzun süre süründürür.
    En kötüsü bu bir ED 2 dir 8-1000 dolara kadar daha geri çeker düşüş impulse'u bitmemiştir, ama kalkışı da çok hızlı olur, patlamayan ihya olur.
    En iyi senaryo ise yine flattır, 2 zigzag 4 flat almaşıklık olur der, 14000 doları örtmediği için de, 100.000 dolara 5 e gider.

Bunları şu an anlamak imkansız, ama gelişmelere göre sırayla bunlar elenebilir, ihtimaller azaltılabilir, ya da dediğim gibi ekstra şeyler lazım, fiyat verisi dışında.

Kolay gelsin.

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Geçen dolar topiğinde yapmıştım, iki ana senaryo var, ya bir büyük flat bitti, 3-3-5 in son 5 ini çizdi, ya da çok daha karışık bir düşüş dalgası..bilmek imkansız..

Alternatifler var ve bunları elemek veya değerlendirmek için dışarıdan bağımsız başka veriler gerekiyor, ne bileyim sistemdeki USDT miktarı (?), açılan poz rasyoları, varsa faiz ilişkisi, veya M2 etkisi, tahvillerden çözülen paranın ne kadarı buraya kaçıyor, tersinde ise dönüyor, elektrik fiyatları (?), kendi içinde kripto para dünyasında varlıkların yer değişimi v.s....

Ekstra bir şeyler lazım, ki ben onları bilmiyorum..

İyi senaryo flatsa, 2 keskin 4 keskin olmaz komplekse çevirir, yukarı X dalgası gelir en kötü, -ki marjı ihya eder, sonrasında ise yayılır da Y üçgene çevirirse uzun süre süründürür.
    En kötüsü bu bir ED 2 dir 8-1000 dolara kadar daha geri çeker düşüş impulse'u bitmemiştir, ama kalkışı da çok hızlı olur, patlamayan ihya olur.
    En iyi senaryo ise yine flattır, 2 zigzag 4 flat almaşıklık olur der, 14000 doları örtmediği için de, 100.000 dolara 5 e gider.

Bunları şu an anlamak imkansız, ama gelişmelere göre sırayla bunlar elenebilir, ihtimaller azaltılabilir, ya da dediğim gibi ekstra şeyler lazım, fiyat verisi dışında.

Kolay gelsin.

görebildiğim kadarıyla son çıkışı yapıp(?) ona gelen satışla dibe oturacağız ve uzunca takılacağız ... ya 18ler korunacak ya 10-11lere doğru sarkış zıplayışlar olacak. ama bu, az teknik bakış, az sezgisel, az da geçmişe göre karışım bir fikir - biraz eğitimli atmasyon gibi. bir şeyler yakalarsanız yine paylaşın mutlaka.

izleyelim bakalım

dowfut izliyoduk, bi de usdtry çıktı şimdi
    usdtry 16.6 altı kalış aşağı bakar, dow fut 31.4 altı kalış aşağı bakar

bu kadarsa hem 18.000 çevresi için çok yetersiz bir tepki olur
    hem de önceki koşunun tepesini (19-20) herhalde ilk kez aşağı kırıyor olur btc

çok tatlı bir görüntü olmaz, umarım dowda bir atımlık daha bişiler vardır
    Son düzenleme : KPL; 30-06-2022 saat: 14:00.

8. BCH ölmüş ağlayanı yok . Yorum alabilirmiyiz hocalarım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 1024/1049 İlkİlk ... 245249249741014102210231024102510261034 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •