Sayfa 265/491 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
Arama sonucu : 3925 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Zor görünüyor bekleyen cok nasip ☺

2. Eşleşme değiştimi sayın yakamozz

3.  Alıntı Originally Posted by Vekil1924 Yazıyı Oku
    Viking hocam bu konuyu apemia hoca var uzun zamandır yibitaşta kendisiyle konuştum kurucu hisse dedi.
    Bu konu hakkında bir yanlışlık oldu arkadaşlar tiwiterda baya aktif olduğum için karıştırmışım. Apemia hocamız bana ulaştı durumu anlattı kendisinden ve hepinizden özürdiliyorum.

4. Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Haftaya açılışa göre 17 adet hissemi 20 yapabilirim sevgili ortaklar..

6. toplam 72 lot güzel işlem oldu

garanti yine almaya devam ediyor, ilginç bir şekilde topluyor. Hayırlısı artık bir yerde harekete başlayacak, garanti de 150 - 200 arası ne zaman olacak bakalım YTD
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. Burdaki soru kurucu mu olayı değil esas olan dip yapan bu hissede dipten bu kadar işlem niye olur.Normal şartlarda 1 lot ile dip yapan bu hisseye kimse yaklaşmaş.Bilinçli bir alıcı harici tabi.Esas soru bu işte dipteki işlem adadi.Normal grafiklerde dipten işlem olması sıkıntı ama burada tam tersi bu hacim normal şartlarda çok fazla ki.🤔🤔🤔

8.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Burdaki soru kurucu mu olayı değil esas olan dip yapan bu hissede dipten bu kadar işlem niye olur.Normal şartlarda 1 lot ile dip yapan bu hisseye kimse yaklaşmaş.Bilinçli bir alıcı harici tabi.Esas soru bu işte dipteki işlem adadi.Normal grafiklerde dipten işlem olması sıkıntı ama burada tam tersi bu hacim normal şartlarda çok fazla ki.🤔🤔🤔
    Kurucu hisse olup olmaması şu aşamada hiç önemli değil. Dediğinize bende çok kafa yordum aklımda bir sürü senaryo var ama en güçlü senaryo ilk tavan serisinde toplayanların ne amaçla topladıysa şuanki toplayanlarında aynı amaçla toplamasıdır hissenin 3.000 3.500 aralığında dahi ortalaması 10 12 iken şu ortamda dahi 72 lot işlem yapıyorsa bu işte bir bit yeneği var. Duyumlar azcık ortalığa çıkınca buralar tutuşur. Bakalım görücez neler olacağını.

Sayfa 265/491 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •