Sayfa 451/491 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Kişisel görüş katmadan sadece sayıların dili ile konuşulduğunda nasıl bir tablo çıkıyor ortaya bakalım :

Destek ve direnç çizgilerinin sonuna karar verme haftasına gelmiş gibi görünmekte.

22.763,00 zirvesinden sonra geri çekilmeler saat gibi işlemiş yani 18.721,00 ve 14.778,00

Şimdi yeterince güç toplamış ve karar aşamasına gelmiş gibi görünüyor.

Ancak;

Aşağı kırılma olursa ;

1 lot YBTAS :12.359,00

Yukarı kırılma olursa ;

Buradan çıkışta fibonacci 1.618 hedefi
    ;

1 lot YBTAS :35.274,00

Son düzenleme : Flama; 01-03-2021 saat: 00:52.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Genel Müdür değişti gene olmadı Buarada çimpor un 50 sini Oyak almamışmıydı Ben sış olarak bkıyorum bu saattten sonra Sivas fabrikası ne alemde bilmiyorum ama son sistem kurulu bizimki ise eski sistem bildiğim kadarıyla bir yenileme çalışmasıda olmadı
    Buarada tam Genel Kurul Önncesi bir üyenin ani istifası
    Vay arkadaş nerden ne seneryo yazacağımı şaşırdım)))
    Aman ha seneryo dedim biri çıkar i*****r.
    Aynen,Cimpor un %50 sini Oyak almıştı,,,ybtas ı satsalar,oyak ın hemen talip olacağına inanıyorum.
    Kurumsal,kar amacı güden bir holding şirketi ybtasın sahibi votorantim,neden sürekli zarar eden bir şirketi elinde tutar,anlamak güç.
    Şirketi zarar ettirmekten zevk aldıklarını düşünmüyorum.
    Bir planları vardır elbet.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Rekabet Kurulu, Polat Hazır Beton kontrolünde bulunan Sincan, Kayaş ve Gölbaşı hazır beton tesislerinin tek kontrolünün, Votorantim tarafından devralınması işlemine izin verdi

Rekabet Kurulu (RK) internet sitesinde yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Polat Hazır Beton ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin kontrolünde bulunan Ankara'daki Sincan, Kayaş ve Gölbaşı hazır beton tesislerinin tek kontrolünün, kiralama yoluyla Votorantim Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. aracılığıyla Votorantim S.A. tarafından devralınması işlemine izin verildi
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. 3 Şubat 2021' den bu yana düşüş vardı.

1 aylık düşeni bugün kırdı.

Kırşehir'deki kalker sahası ruhsatı devri için MAPEG'e başvurulmuştu.

Teknik olarak düşeni kırması temel olarak haberle desteklenecek mi görelim bakalım.

Kalker sahası ruhsatı devri ile birlikte şirketin kasasına ne kadar nakit para girecek ?

Devir ile ilgili gelişmeler anında KAP'ta yayımlanacak denilmişti.

2.2.2021 15:06:24
    Şirketimizin Kırşehir Çiçekdağ'da bulunan 2/A Kalker Ocağı ruhsatının Yerköy Beton İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne devrine ilişkin Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü nezdinde işlemler başlatılmış olup devrin uygun bulunduğu tarafımıza bildirilmiştir. Devre dair idari işlemler tamamlanıp devir gerçekleştiğinde, kamuoyuna detaylara ilişkin gerekli açıklama ayrıca yapılacaktır. Bahse konu işlem nedeniyle şirketimizin üretim ve satış faaliyetleri etkilenmeyecektir.

Düşen direnç çizgisi yukarı kırıldı

Son düzenleme : Flama; 03-03-2021 saat: 22:14.

5. Arkadaşlar ben de buradayım. Elimde yine yüklü hisse ile beklemeye devam ediyorum. 10,000-22,500 arası parça parça satmıştım ancak epey bir hissem var ve KENT GIDA sağolsun yarın da tavan olursa Ybtas'ımızdan biraz daha alacağım. Geçen gün 13,500 tabandan 15,381 olunca bu hissede yine birileri birşeyler çeviriyor gibime geldi. Dün 15 üstü kapattı.Bu sabah da 15,650 TL den bir işlemle açıldı. İlginç olan eşleşme derinliğinde ne alıcı ne satıcı görülmüyor. Öğlenin ilk eşleşmesine bakacağım.

6. Bir husus daha;bizim gibi sermayesi az geçmiş yıl kârlılığı yüksek olan bedelsiz potansiyelli bütün hisseler 4-5 kat çıktılar,düzeltme sonrası yükselmeye devam ediyorlar. YBTAS 22,763 TL den sonra 18 lere gelip 20,000 TL leri gördü.Ama sonra 13,500 TL ye bile dokundurup 15,000-18,200 TL arasına yataya bağladı. Zamanının geldiğini hissediyorum. Flama rumuzlu arkadaşın bahsettiği 35,000 TL hayal değil sanırım. HEYECAN YAPTIM...

Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    Bir husus daha;bizim gibi sermayesi az geçmiş yıl kârlılığı yüksek olan bedelsiz potansiyelli bütün hisseler 4-5 kat çıktılar,düzeltme sonrası yükselmeye devam ediyorlar. YBTAS 22,763 TL den sonra 18 lere gelip 20,000 TL leri gördü.Ama sonra 13,500 TL ye bile dokundurup 15,000-18,200 TL arasına yataya bağladı. Zamanının geldiğini hissediyorum. Flama rumuzlu arkadaşın bahsettiği 35,000 TL hayal değil sanırım. HEYECAN YAPTIM...
    Genel kurulda d*****n kuyruğunun kopması lazım.Yönetim kurulunun ceo ya sorması gereken sorular.
    1-Şirketi neden zarar ettiriyorsun?
    -İşte pandemi vardı,işler durdu,kem küm
    2-Madem pandemi vardı,,satılan malın maliyeti neden yüksek? Yani zararına satışı neden yapıyorsun,,insan 5 tl ye aldığı malı 4 tl ye satar mı?
    -ses yok

Gönderin bu ceo yu,şirkete zararı var.
    3-Şirket zarar ediyorsa neler yapmamız lazım.

alternatifler
    1-Ceo yu değiştirelim,yine de zarar edeceksek,
    2-Şirketi satalım.

8. Simetrik üçgen daraldı da daraldı

5.03.2021 Cuma Günü Kapanış : 16.666,00 üzeri takip edilmeli.

16.666,00 üzerinde KALABİLİRSE 25.000,00 - 35.274,00 arasına gelecektir

16.666,00 üzerinde KALAMAZSA tekrar 15.038,00 civarına inecektir.

Teknik göstergeler 16.666,00 üzeri gibi diyor. Bakalım

Son düzenleme : Flama; 04-03-2021 saat: 23:10.

Sayfa 451/491 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •