Sayfa 76/491 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 3925 madde; 601 - 608 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Anayasa Mahkemesi bahsettiğiniz maddeleri iptal etti. Aşağıda vereceğim linke tıklayarak ayrıntıları görebilir siniz.

http://www.yibitasyozgat.com/inc/upl...%C4%B02016.pdf
    İptal kararını bilmiyordum,,bu suretle ben de öğrenmiş oldum.
    En son karar şöyle o zaman.

"Bu iptal işlemi ile kaydileşmeye ilişkin süre sınırlaması ortadan kalkmış olup,
    YTMye intikali de yapılmayacaktır. Ancak, sermaye piyasası araçlarını elinde
    bulunduran ortaklarımızın, alım satım işlemlerini borsada yapabilmesi için,
    kaydileştirme işlemlerini yapmasına ilişkin zorunlulukları devam etmektedir."
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Satım için kaydileştirme işlemi her zaman şarttır.Elden kim alır nerde satar?

3. Yeni haftada Ybtas ta hareketlilik baslayacaktır.ytd

4. Bir yerlere doğru yelken açtık gidiyoruz ama umarım bundan öncekiler gibi saman alevine dönüşmez...
    Nereye gidiyorsan gittiğin yerde kal ardık da..
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Doların 6.15 olması ile 100 bin sermaye çöp oldu,,yönetim bunu mutlaka düşünüyordur.
    Yedeklerde fazlası ile mevcut olduğuna göre,geriye bir tek karar almak gerekiyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Bu arada borsaya bildirmeyenler varsa,derhal bildirmelerinde fayda var,,aksi halde alım satıma konu olamazlar.

7.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Bu senet,,,fiziki kağıt senet mi,,yoksa dijital ortamda hisse mi?
    Eğer dijital ise satabilirsiniz,,fiziki kağıt ise,değeri bitmiştir.
    28 Kasım 2012
    ELİNDE, KASASINDA, YASTIK ALTINDA FİZİKİ HİSSE SENEDİ BULUNANLAR DİKKAT!!!

2005 yılı itibariyle Merkezi Kayıt Kuruluşu nezdinde kayden izlenmesine başlanan sermaye piyasası araçları için hak sahibi bazında kaydileştirme süresi, kanun maddesinde öngörülen 31 Aralık 2012 tarihinde sona erecektir.

Hisse senetlerini, Yatırım Fonlarını fiziken elinde bulunduran yatırımcıların, 31.12.2012 tarihine kadar aracı kurumlara, bankalara ve/veya ihraççı şirketlere başvurarak hisse senetlerini kaydileştirmeleri gerektiğini önemle hatırlatırız. 2013 itibariyle, kaydi sisteme girmemiş, yani dijital ortama aktarılamamış basılı hisse senetlerinin maddi değeri kalmayacak Eğer bu işlem yapılmazsa kağıtlar tamamen değerini kaybedecek. Hisse senedi sahibi kağıttan hak talep edemeyecek ve elde kalan hisseler o şirketin sahiplerinde kalacak.
    Digital ortamda akyatirimda.

8.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Bölünmelerden dolayı elimde çok fazla küsüret hisse kalmıştı geçen ay aracı kurumum istersen sat dedi.OYAK YATIRIM.Virmanmı yaparsın hesapmı açarsınız bilemem ama bir görüşün.Lot altı pazarında satış yaptılar.Herkeze iyi bayramlar.
    Tesekkur ederim hemen soracagim.

Sayfa 76/491 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •