Sayfa 231/491 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. alanlar satanlar haftalık
    Bugün 32 lot işlem oldu

Tacirler değermiydi bu kadar zarara
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Gerekli yerlere bende yazıyorum.
    yazın hocam yazın elimizden geleni yapalım güzel gelişmeler olacak inşaallah yakında.

3.  Alıntı Originally Posted by Vekil1924 Yazıyı Oku
    Ancak bekleyin siz
    Elinizi taşın altına koymayın
    Tahtacı şeyiyle oynar gibi oynadı hisselerle
    Kaçınız dik durdu ancak bir kaç kişi
    Yükselirken herkes konuşuyordu herkes adamdı
    Düştü sesiniz kesildi
    Şu sayfada bir kaç kişi hariç onlar kendini biliyor
    Gerisiyle yola çıkılmaz.

Saygılar.
    Sayın vekil bayağı topladınız mı?Düşüşlerde alacağım demiştiniz...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

4.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Sayın vekil bayağı topladınız mı?Düşüşlerde alacağım demiştiniz...
    kardeşim yeterince aldım muhtemelen çarşamba perşembe gününe
    nakit ayarlayabilirsem 10 tane daha ekliycem portföyüme
    şöyle birşey var benim 2. 3. hissem yok
    birisinden vurmuşum voleyi zaten işkur
    2. si de bu olacak burdan daha fazlasını alıcam
    günü gelince hepiniz göreceksiniz burdan beraber kutluycaz birbirimizi.
    Hiçbir hissem ebedi satılık değil balık avlamaya gelmedik balinaya talibiz

5. Hiç kimse ama hiç kimse
    25.02.2020 tarihinde 12:55 seansında 6222 tlye işlem görmekte olan bir hissenin.
    25.02.2020 tarihinde 13:55 seansında 5091 tlye satılmasını bana anlatamaz.

aradaki fark -1100 tl olsun

Hangi gerizekağlı o 60 dakikada bunun kararını verdi ?
    Neye göre kime göre hangi analize göre ertesi gün
    6800 lerde işlem görebilecek bir hisseyi 5091 tlye satabildi ?

Ya ardına takılan koyunlara ne demeli
    Panik yapıp ellerinden çıkanlara ne demeli
    Hangi kelime onları anlatabilir ?

Yakın zamanda güzel haberlerle gelicem aranıza beni bekleyin

6. Saygıdeğer arkadaşlar..
    Aslında elimde olmayan bir hisse hakkında yorum yapmam.Ancak özellikle işB sahiplerinin özelden yoğun sorularına kayıtsız kalamadım..
    Cevabımı buraya yazmak istedim..
    Sağolsun Yakamoz hocam kurucu sayfasında bu hisseyi çok dillendirdi..
    Öncelikle sermayesi 100 bin lira olan bir hisseyi borsaya açmaları saçma.Bu yönden hisse cazibeli...
    Yani ender bulunan bir durum.Sermayesi mahalledeki Şok market veya mahalle kreşi kadar olan bir şirket..
    Bu hisse alınacaksa sermaye artırma ihtimali üzerinden alınabilir..
    Yanlız burada spekülatif testere hareketlerine senelerce maruz kalmayı göze almalısınız..
    Hisse SPEKÜLASYONA çok açık..
    Bir diğer husus hisse UCUZ değil.Zarar yazıyor vede alınıp istikrarlı yükselmesi veya piyasa değer kazancı ŞU ANDA hayal...
    Bin liralardan buralara gelen vede piyasa değerinin 3 katından fazla değerden işlem gören bir hisseden bahsediyoruz.
    Yine aynı yere geliyoruz.Elde sadece 100 binlik sermayesi kalıyor..
    Birde sermaye artırımını hemen yapacak diye bir algı var.Bakın sermaye artırma baskısı olsa KONYA..KARTN..EGEEN..Bunlar artırırdı...
    Bu şirketler yüzmilyonlarca değer çevirmelerine rağmen sermayeleri çok çok düşük.Bu şirketler 14-18 YILDIR SERMAYE ARTIRMIYORLAR..
    Yani belkide 10-15 YIL SERMAYE ellenmeyecek.BELKİDE PAZARTESİ SERMAYE ARTIRABİLİR bu bilinmez..Benim demek istediğim on yıllarca beklemeyi göze almalısınız..
    Hızlıca 6 binin üstüne atması kısa yoldan para kazanmaya çalışan gaza gelmiş vede hisseyi yeni tanımış özellikle B satıp gelen küçük yatırımcıdan kaynaklanıyor..
    Borsa zaten budur.Alırsın 3-5 atarsın bir kenara..Senelerce sabredersin ve kaymağını yersin..
    ALLAH HEPİNİZE BOL KAZANÇLAR VERSİN..
    Tekrardan kusura bakmayın.Yanlışım olabilir KENDİ DÜŞÜNCEMDİR..
    ASLA YTD...
    SELAMLAR...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Vekil1924 Yazıyı Oku
    Bu yılki Genel Kurul Toplantısına katılıp
    Sermaye arttırımı kısmına şerh düşmek istiyorum
    benimle beraber katılmak isteyende olabilir belki ?
    Sayin Vekil Hocam..Tekirdagda ikamet ediyorum.Allah bir mani vermezse ben de gelip serh dusmek veya soz alip mevcut durumdan rahatsizligimizi dile getirebilecegim birkac cumle konusmak istiyorum.
    Bununla ilgili mevzuata hakim dostlarimiz varsa ve uygun cumlelerle serh metni olusturabilmeme yardimci olabilecek kisiler varsa özel mesajdan yardimlarini bekliyorum.
    Sevgi ve saygilarimla...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Syn Fibonacci hoşgeldin, bu tür hisselerden son kalan hisse bu olduğu için iş teki durumu değerlendiren veya oradaki hisselerden almaya maddi gücü yetmeyenler için cazip olabilecek bir hisse
    Seninde yazdığın gibi 100 bin sermaye fakat bunun 83 bini zaten votarantimde geri kalan 17 bin hisse 7500 civarı ortakta, bununda 4430 lot u dolaşımda , 1 lottan az olan hisseler kayıtlı da olsa işlem görmüyor, uzun süre elde tutacakları da hesaplarsak geriye belki dolaşımda bin hisse belki var belki yok, (genelde bir çok hissedede bu şekilde dolaşan daha az ) ış b satıpta buraya gelen pek olduğunu zannetmiyorum belki 3-4 lot vardır, fakat düşünen ve gözlemleyen vardır gibi geliyor. Çünkü ordan 10 - 20 lot gibi bir satış olupta buraya gelse buradan 200 lot alırdı ki bu düşüş olmazdı o zaman .
    Gelelim asıl konuya
    Zarar açısından sadece bu yıl zarar etti daha önceki yıllarında zararı yok, bu sene istisna bir durum gibi.
    Hissenin genel ortalaması bin değil 2 bin civarı ki şimdi 4 binli fiyatlar ki çok da aşırı yüksek değil bence, bu süreçte pek çok hisse 1 e 5-10 gitti zaten. Bunun farkedilmeme sebebi pöip te olması daha ziyade
    Çimento sektörlerinin çoğu zaten 3 defter civarına yakın ki bu da normal bence yada yüksek temettü verecekler de aynı durumda,
    Asıl soruya cevap bölünme ne zaman işte püf noktası burası bu bilinse zaten o dolaşan bin hisseden 1 tanesini bile almaya fırsatımız olmadan kimbilir nereye gider, belki bu,sene olmaz belki 3 sene sürer belli olmaz ama işte bir de olursa o zaman bende bulunsun biraz dedim, azar azar atıyoruz kenara, iş b ,kurucu ve a daki durumu biliyorsunuz uzun yılların acısını 1 yılda çıkardılar.
    Burada diğer durum piyasa değişikliği şartları da oluşursa oda ayrı bir piyango,
    ekstra durum şirketler bazen el değiştiriyor bunun da öyle bir olayı çıkarsa o ayrı bir piyango

Yani toplam işlem gören gerçekte belki 1000 ( bin) adet hisse
    Sabır ve. Nasip diye hayırlısı olsun diyorum.
    Bir de hiç birşey kesin değil tabikide hepsi seneryo
    İş lerde bile o kadar açıklamaya bile hala net bir durum olmadığını sen benden daha iyi biliyorsun, hala bir soru işareti, bir oradaki arkadaşlar hazineye geçince paranın hazineye aktarılacağı inancındalar buna şartlandırmışlar kendilerini, oysa hazine sadece partinin yerine geçecek ve üye atayacak ekstra başka bir durum yok, hazineye 1 kuruş aktaramazsınız, nasıl partiye aktarmıyorsa, hazineyede aktarılmaz. Neyse nasipse gelir yemenden nasip değilse ne gelir elden, hayali bir düşünce yazdım gerçekle yakından uzaktan bağlantısı yoktur. YTD
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 231/491 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •