Arkadaşlar öncelikle sakin olalım.
İsteyen istediği noktada hissesinden vazgeçebilir.
Örn; 2 arkadaş işkur almıştık zamanında ben 1 adet o 2 adet almıştı zaten o zamandan sonra ilgilenmeye başladım kurucu hisselerle
Maliyetim 6300 tl idi
Arkadaşım 2 adet almıştı birini 10 larda birini de 25 küsurlarda almıştı.
Zaman geldi geçti işkurucu hisse 50-60 bandına oturdu arkadaşım birini satayım kendimi garantiye alayım dedi ve sattı.
Satmasaydı şuan 2 adet işkuru 1 milyonu vardı veya sabredebilseydi şuan satsaydı birini 500 bin nakidi vardı. Kendini 50 bin tl ile garantiye alacağını hissedip sattı ve verdiği karar o gün bana mantıklı gelsede bugünden bakınca ne kadar mantıksız geliyor. Yani yarını kimse bilemez.
Verdiğiniz kararlar sizi bağlar.
Kimse kimsenin hesabına girip hisse almıyor veya hisse satmıyor.
İsteyen hissesini yarın tabandan satabilir.
İsteyen bekleyip hikayenin sonuna gidebilir.
Hisseye yatırımı mantıksız bulan arkadaşlarım fikrini yazabilir.
Benim fikrim ve yol haritamda dönmek yok her hissem değerli hepsi benim bebeklerim. 5 gündür tavan yapan bir kurucu hisseden bahsediyorsak ve 5 günde yapılan hacime bakarsak güzel günlerin haber veya haberlerin uzak olmadığını görebiliriz.
Tek isteğim tanımadığım ortaklarımında hissenin tavan yaptığı günlerde herkesin ağzının suyunun aktığı günlerde sabrın meyvesini topladığını hissetmesidir ki bu tecrübe inanılmaz bir tecrübedir şuan portföyümdeki 1 lot hissem 505 bin tl ve bunu sadece bekleyerek inanarak elde ettim. Yazdıklarım benim fikirlerim hiçbirinizi tanımam etmem kimsenin zarar etmesini kesinlikle istemem sadece tecrübemi paylaşmak istedim. Umarım hepiniz dilediğiniz kazancı elde edersiniz. Bol şans ve bol kazançlar.

Yazdıklarım beni bağlar
Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..