Sayfa 262/1007 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: Viop XL

1. NTV altyazı ;
    ABD İsrail'i yaptırımlara katılması ve Rus rublesi kabul etmemesi konusunda uyardı.

NTV
    Bahçeli; ABD'nin Türkiye'yi Rusya'ya yönelik yaptırımlara ortak etmek istediğini söyleyen MHP lideri Bahçeli, "Bu konuda ABD kendisine çekidüzen vermelidir" dedi.

İsrail uyaran bize neler etmez
    Reis'ten istenene Bahçeli cevap mı veriyor acaba

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,714
    KCHOL, hem dolar bazlı son yılların dibine yakın olması ve daha pek çok sebebe binaen benim ilk tercihim olacak.6 hisseden birisi.

Uygun zamanda...Prensip olarak tarihi zirvelerde olanlara yaklaşmıyorum...HA... belki çok daha gider ..

KCHOL, derin hisse olduğu için yazdım.Sonra hisse pazarladın ,oluyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3. Bizimkiler Türkiye adını fazla kullanma bizi içeriye çekme biz gerekirse arkadan yardım yaparız demişler belki. Zelenskiy İsrail'e dönmüş.

>>>
    17.28: Zelenskiy, Rusya ile müzakerelere hazır olduğunu, barış sürecinin sözde değil pratikte başlatılacağına dair umudu olduğunu söyledi.

17.26: Zelenskiy, İsrail Başbakanı Bennnett'in müzakerelerde önemli bir rol oynayabileceğine inandığını söyledi: "İsrail, güvenliğimizin garantörleri arasında olabilir."
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Seçimler erkene alınacbilir diyoruz ama bu iş çok uzar ise seçimleri eteleyebirler. Ortalık karışık daha taraflar netleşmedi derler.

5. Polonya'yı işaretmiş olmalılar.

>>>
    20.25: AB Yüksek Temsilcisi Borrel: "Avrupa Birliği, Rusya'nın NATO ülkelerinden birine karşı askeri operasyonunu genişletebileceğinden ciddi endişe duyuyor. AB, Ukrayna'daki duruma askeri yollarla müdahale etmeyecek, ancak Rus ekonomisine darbe vuracak."

Geçen putın demişti.
    TR yi örnek alırsak batarız..
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Oranın BDDK'sı TMSF'si, Merkez Bankası, Varlık Fonu, Emeklilik Şirketleri vs senaryolar üzerinde çalışıyordur.

Bizim kur korumalı hesaba da bakıyorlardır.

İlk etapta düşüşe izin verip satacakların satmasına izin verirler hatta kendileri satarlar milleti iyice panikletirler bence.

Rusya'da geçen yıllarda devaulasyon olmuştu, şirketlere eski kurdan bilanço yapabilirsiniz denmişti.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Seçimleri erkene alamazlar hocam ama asıl.merak ettiğim dolara napicaklar kkm yaklasiyor turistte yok
    Biden putine ekonomik nptigini gördük,yavaş yavaş benjo gidiyo hiç duracak gibide gelmiyo
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8. Geçen yıl tekalif-i milliye denince uyanmak lazımdı.

Sayfa 262/1007 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •