Sayfa 695/1007 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bist çok zayıfladı, eskisi gibi 100 kaplan gücünde değil sanki biri dokunsa düşecem der gibi duruyor. eskisi gibi fışkırtttıramıyor
    benim pes etmemi bekliyor ama babayı alır...

2. Bence bayam öncesi hedge amaçlı short açan çok olur. Onları normal shortçu sanıp yukarı gider ise bu sefer gerçek kar realizasyonları gelebilir. Bayram tatili öncesi yukarı aşağıya aksiyon bekliyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

bu aralar uyuz eşekler tavan oluyor önce SAHOL şimdi de EKGYO, sıra hangi uyuzda acaba?
    SPOT

Alıntı Originally Posted by semh Yazıyı Oku
    bu tablonun yatırımcıya yararı nedir bir anlamı varmıdır ?
    Kendimden örnek vereyim; Taşınan Açıklar tablosuna bakarak korkmadan GARAN da long pozisyon açarım, düşüşlerin alım için fırsat olduğunu düşünürüm, şunu anlatmaya çalışıyorum, açık taşınan hisselerde eğer açıkcılar piyasa oyuncuları ise tahta yapıcısı hissenin düşmesine izin vermez hatta piyasa izin verirse yukarı sürer, açıkcıların zarar yazması için çalışır!

5.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    bu aralar uyuz eşekler tavan oluyor önce SAHOL şimdi de EKGYO, sıra hangi uyuzda acaba?
    SPOT
    Ulker grubunda son zamanlarda dip oluşumu tamamlandı gibi. BIST30'da hissesi yok, uygun zamanda bir tane sokmaları lazım.

iş yatırım dün bir çok hissenin fiyatını güncellemiş.
    https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=ULKER

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT
    Akcayı takip et hangi hisseyi kötülerse onu al , adam ölü hisse Emlak Konutu diriltti mezarından...

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Kendimden örnek vereyim; Taşınan Açıklar tablosuna bakarak korkmadan GARAN da long pozisyon açarım, düşüşlerin alım için fırsat olduğunu düşünürüm, şunu anlatmaya çalışıyorum, açık taşınan hisselerde eğer açıkcılar piyasa oyuncuları ise tahta yapıcısı hissenin düşmesine izin vermez hatta piyasa izin verirse yukarı sürer, açıkcıların zarar yazması için çalışır!
    Önemli bir bilgi teşekkürler.

8. Akşam pazarı GARAN alıp sabahları satmak da bir trade olabilir. Gündüz alanlar güniçi açıkçılara finans desteği sağlıyor bence.

Sayfa 695/1007 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •