Sayfa 87/123 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon
Arama sonucu : 979 madde; 689 - 696 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Şirketimizin bağlı ortaklığı olan Smart Güneş Enerji Ekipmanları Pazarlama A.Ş. ile Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş. arasında; şirketimiz tarafından güneş paneli satışı yapılması işine istinaden KDV hariç toplam 4.355.720 USD tutarda sözleşme imzalanmıştır.
    hic bisey anlamiyorum, bu firmlar neden ucmuyor , nakit kalmadi yoksa deli gibi alirdim
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4. gerçekleştirilen ‘Denizli Çivril Güneş Enerji Santrali" konulu ihalede en uygun fiyatı vererek, ihalede 1. sırada yer almış olup, ihaleyi yapan kurum tarafından ihalenin Şirketimiz uhdesinde kaldığına ilişkin yazı bugün tarafımıza tebliğ edilmiştir. Şirketimize ihaleyi yapan kurumdan sözleşme imzalanmasına ilişkin davet mektubunun gelmesi beklenmektedir. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

İşin bedeli KDV hariç 2.099.642.959 TL (İkiMilyarDoksanDokuzMilyon AltıYüzKırkİkiBin DokuzYüzElli Dokuz-TL)'dir.

5. millet nasıl bezmiş kaçmış artık burda takıpcılerden bellı 2mılyarlık iş alıyor 2 gun tavan gıtmelı normal sartlarda kımsecıkler yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,187
     Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    millet nasıl bezmiş kaçmış artık burda takıpcılerden bellı 2mılyarlık iş alıyor 2 gun tavan gıtmelı normal sartlarda kımsecıkler yok
    kontr ona da yansır malum ortak iş yapıyorlar ses etme
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    kontr ona da yansır malum ortak iş yapıyorlar ses etme
    eminmisiniz dostum? KONTRLE arada projeleri cakisiyor ama bu isin KONTR etkisi olur mu ki ?

ah ah tam alacaktim ki uctu hisse her yerden GOl yiyoruz
    kesinlikle SMRTG alinacak bir hisse benim gorusum, ve benim icin , ikna oldum,
    boyle buyuk ihaleler aliyorsa GESAN , KONTR ayarinda bir sirket.
    ben, hep onlardan bir gidim ufak saniyordum ama degilmis
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

8.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    millet nasıl bezmiş kaçmış artık burda takıpcılerden bellı 2mılyarlık iş alıyor 2 gun tavan gıtmelı normal sartlarda kımsecıkler yok
    Yanlışsın bu topic her zaman böyleydi misal geçen sene temmuz ağustos aç bak yine kimse yoktu. Diğer bazı hisselere talep gösterenler buna rasyolarından dolayı pek talep göstermiyor. Onlarda olsa belki çok yazı olurdu.

Yalnız burada az öz yazı olmasına karşın bazı nickler çok ilginç.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 87/123 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •