Sayfa 119/122 İlkİlk ... 1969109117118119120121 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 945 - 952 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Düzenbazlar yine bir operasyonla kağıdı sabahleyin primlendirip küçük yatırımcının eline verdiler.Tavan beklerken şimdi dip yapmasın diye dua ediyoruz hep beraber.Allah bu adamları nasıl biliyorsa öyle yapsın.

Düzenbaz spek kadrosu zaten rezilleşen kağıdı iyice rezil ettiler.Hepinizi lanetle anıyorum.

Sahtekar spekler bu rezil kağıttaki oyunlarınız ne zaman bitecek allahaşkına.Şİrket batıyormuki patronajdan en ufak bir tepki gelmiyor.

Ve zararına sattım rezil kağıdı.Spek güle güle kullan(!).

demek ki millet dusmeye basladi. bir 15 gun daha sallarlar tahminen.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamamen kendi çıkarları için borsaya giren SMARTG patronu ve şürekası ile tahtacıları küçük yatırımcıyı SÖMÜRMEYE ve BATIRMAYA gayretliler.Kağıttan çıktım ama buradan küçük yatırımcı dostaları uyarmak istiyorum.Gerek bu kağıt gerekse mantar gibi üremeye devam eden enerji kağıtlarıylla lütfen ilgilenmeyin.

Mübarek günde kötü söylenmez derler ama gelde bu rezil kağıdın patronuna ve şürekasına İYİ LAF et.Hepsine EN İYİ DİLEKLERİMİ(!)göderiyorum.

Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Mübarek günde kötü söylenmez derler ama gelde bu rezil kağıdın patronuna ve şürekasına İYİ LAF et.Hepsine EN İYİ DİLEKLERİMİ(!)göderiyorum.
    Sakin. Kitap oku. Takılma pozisyonu bozma. Ama bir dost tavsiyesi senin pozisyonun sana ağır geliyor. Bir dahakine bu kadar yük altına girme.naim bile 180 kaldırıyor yarım kilo daha kaldiramiyir. Herkezin bir limiti var. sabır sabır sabır.
    “Eğriyi kendinde arayan doğruyu kalbinde bulur.”

Sayfa 119/122 İlkİlk ... 1969109117118119120121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •