Sayfa 3/258 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2119 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Dev'ayna Masalları

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. İki senede telegram gibi bir yere geçemedik, bir de burayı deneyelim

2. Buralarda mısın?

3. Hafta sonu bu bilanço döneminin sağlam performans göstermiş ve kendimce potansiyelli düşündüğüm şirketlerini hangi kriterler ile filtrelediğimi de belirterek burada paylaşmayı düşünüyorum, yatırım tavsiyesi olmamak kaydıyla.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

4. Tebrik ediyorum kitap okuma performansını hocam. Saygılar

5. Birazdan 15 Mart 2022 tarihinde kullandığım filtrelere göre sıraladığımız hisselerin düzeltilmiş fiyat performanslarını yayınlayacağım burada.
    Son düzenleme : deva-i dert; 16-08-2022 saat: 23:10.
    Clausewitz

6. Mart ayındaki listeden bende olan yüklü bazı kağıtlar var.

Temel analiz zor bir şey değil ama onu disiplinli uygulamak zor.

Siz uyguluyor ve uyuyor iseniz, kısa sürede köşeyi dönemezsiniz, ala uzun vadede mutlaka hem enflasyon hem de dolar altın faiz gibi enstrümanlar üzerinde reel getiri elde edersiniz.

Temelci görünce destek atayım dedim bol kazançlar beğendiğim bilancolar olursa ben de toplu bir post yapabilirim dönem sonu birkaç güne.

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Mart ayındaki listeden bende olan yüklü bazı kağıtlar var.

Temel analiz zor bir şey değil ama onu disiplinli uygulamak zor.

Siz uyguluyor ve uyuyor iseniz, kısa sürede köşeyi dönemezsiniz, ala uzun vadede mutlaka hem enflasyon hem de dolar altın faiz gibi enstrümanlar üzerinde reel getiri elde edersiniz.

Temelci görünce destek atayım dedim bol kazançlar beğendiğim bilancolar olursa ben de toplu bir post yapabilirim dönem sonu birkaç güne.
    Belli kriterlere göre filtreleme yapıp 500 hisseden 63 hisse seçtim ve 'bunlara eşit olarak misal 100 tl yatırılsa idi 6 ayda ne olurdu?' sorusunun cevabını yayınlayacağım şimdi.
    Clausewitz

8. 15 Mart 2022 tarihinde orada verilmiş kriterlere göre 500 şirketten filtreleme yapılıp bulunan 66 şirkete 'eşit miktarda 100'er TL yatırılsa ne olurdu?' sorusunun cevabı.

Ortalama 100 TL 156,21 TL olurdu 6 ayda.

Burada dikkat çeken kötü performans gösteren şirketlerin çoğunun büyük şirketlerden oluşması ve ortalamayı ciddi anlamda aşağı çekmesi.

Büyüme hisselerinin performansı blue chip hisselere göre olağanüstü.

Tabii ki bu 6 aylık bir performans. Böyle bir filtreleme yapılarak gelecekte aynı sonuçlar alınamayabilir. Belki daha yüksek belki daha az performans alınabilir.
    Son düzenleme : deva-i dert; 17-08-2022 saat: 00:57.
    Clausewitz

Sayfa 3/258 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •