Sayfa 1145/1195 İlkİlk ... 145645104510951135114311441145114611471155 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 9,153 - 9,160 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
     Alıntı Originally Posted by alidimitri Yazıyı Oku
    farzedelim seçim 10 haziranda ve istinaf 1 hazirande kararı onayladı, sonuç? sonuç imamoğlu kapalıya 1 gün girip çıkar sonra denetimli serbestlik 2 yıl küsürde 53. maddeden kamu hizmetlerinden hak mahrumiyeti...
    istinaftan 1 ayda gelen dosyada var 1 yılda gelmeyende.
    Neticede bu pilav çok su kaldırır yabancı böyle ortamı sevmez ürkektir...
    Bende gördüm hakaret davası 2 senede sonuçlandı,bize istinaf ve yargıtay yolu kapalıydı daha dorusu RTE emri ile kapatılmıs,agır ceza yolu açıktı,anadolu adliyesindeydi davam,önce giresunda savcıya hesap verir gibi asliye hukuk mahkemesine hesap verdim,yani 2 dava gördüm,bilindii gibi anadolu adliyesi RTE'nin emrinde,müjdat,metinin gördügü adliye,agır ceza uyduruk mahkeme hakim malum onların hakimi,kurnaz avukatları dava sonuçlandıı an arasını almak için beni icraya verdi,özgür gürelde ayni davadan yargılandıydı,oda ceza aldı,konu neydi,yalakaların birisi 5 maas alıyormus neden dillendirmisim ifsa etmisiz guya,bide bunun içinde huzur hakkıda varmıs,avukatları,ve savcıları bir iddiname hazırlamıs,onlar vatansever bizler vatan haini olmusuz,üsteik halkı kıskırtıcıymısız,huzuru bozarmısız vs,aynen imamogluna kesilen uyduruk dava misali,onunki ahmak demekmis,üstelik basit konu ama onlara göre çok büyük istanbulu tekrar ele geçirmek için kurnazca kurulmus bir tuzak,gülüncü indirim bile yapılmamıs direk ceza kesilmis paraya bile çevrilmemis,hakim degistirilmis ceza alması için kurulan bir komplu neyse,ben enerji kontrolu ile ugrasırım kuantumcuyum,bunun detayı çok karısıktır vs,saldıım enerji bombardımanıylan bana saldıranları kanser ettim,zaten çogunu derlere soktum,biz ölsek bile enerji boyutumuz devam eder devamlı insanlık için varız,tabiki iyi insanlar için,kötülere düsmanız,çünkü onların formu,geni bozuktur yola gelmezler onlar sonsuza kadar cezalıdır,bu anlattıım dinlen alakalı deildir sistemin özüdür,sistemin özüde ana enerjidir,dünya insanlıı hala primatımsı varlıktır,çok azı gelisim göstermistir,bu anlattıklarım size göre palavra gibi gelir,o sizin tercihinize baglı !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    2 lastik birde cam damacana suya 74 tl verdim bugün.. ZAM GELDİ ABİ diyor camcı çocuk
    Damacana migrosta 29 tl

Erdoğan: "(Anayasa değişikliği) Başta İYİ Parti olmak üzere destek gelecek diye düşünüyorum. HDP'den de gelirse şaşırmayın. Dolayısıyla CHP'den de gelecektir.”

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: "(Anayasa değişikliği) Başta İYİ Parti olmak üzere destek gelecek diye düşünüyorum. HDP'den de gelirse şaşırmayın. Dolayısıyla CHP'den de gelecektir.â€
    Bundan sonra zor,destek vermesinler dımdızlak ortada kalsınlar,zaten kılıçdaroglunun yüzünden oldu,senin neyine gerek türban,sana destek verenlere sordunmu,zaten devamlı pot kırıyor,dünde kırdı,ne isin var senin dava görülürken almanyada

5. ufaktan vermeye başladılar PİSTON AŞAĞI...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6 yaşındaki çocuğa istismar davası, Kadir İstekli ve Yusuf Ziya Gümüşel tutuklandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    6 yaşındaki çocuğa istismar davası, Kadir İstekli ve Yusuf Ziya Gümüşel tutuklandı
    Biraz hava soğuyunca salınırlar ve sonra bilmem nerede elçi yada ateşe atanırlar.YTD.

Ben akp ye hiç inanmıyorum.

ağzıyla kuş tutsa bile.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8.  Alıntı Originally Posted by alidimitri Yazıyı Oku
    ufaktan vermeye başladılar PİSTON AŞAĞI...
    şu anda ufaktan değil göstere göstere viriyorlarrr çok pis hunharca viriyorlar
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 1145/1195 İlkİlk ... 145645104510951135114311441145114611471155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •