Sayfa 1193/1195 İlkİlk ... 19369310931143118311911192119311941195 SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 9,537 - 9,544 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

TFF: Gaziantep FK-Beşiktaş ve Sivasspor-Galatasaray maçlarının VAR kayıtları incelendi ve bahsi geçen maçlarda hakemlerin, önemli hakem hatası yaptıkları tespit edilmiştir. Bu maçların VAR kayıtlarının yayınlanmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

TFF, Gaziantep FK-Beşiktaş ve Sivasspor-Galatasaray maçlarında 'önemli hakem hataları' yapıldığını tespit edildiğini açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

TFF'nin yayınladığı VAR kayıtlarına göre Sivasspor'un Galatasaray karşısında attığı gol, ofsayt gerekçesiyle iptal edildi.

• Nelsson, pozisyondaki ikinci adam olarak kabul ediliyor.

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Memur ve emekli maaş artış oranını yüzde 25 olarak uygulayacağımızın müjdesini vermek istiyorum
    Eğer taban uygulamasında bir değişiklik yoksa... beklentiye girecek düşük maaşlı emeklilere kötü bir süpriz olur... 3500+25% mı?, taban öncesi +25% mi ...

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    TFF: Gaziantep FK-Beşiktaş ve Sivasspor-Galatasaray maçlarının VAR kayıtları incelendi ve bahsi geçen maçlarda hakemlerin, önemli hakem hatası yaptıkları tespit edilmiştir. Bu maçların VAR kayıtlarının yayınlanmasına karar verilmiştir.
    her kurum gibi yozlaşmış bu TFF..

yayınlatınca ne olacak, tartışma dahada büyüyecek.. ver kararını, maçları tekrar ettir yada sonuçlarını tescille..

tam bir lümpenlik
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    her kurum gibi yozlaşmış bu TFF..

yayınlatınca ne olacak, tartışma dahada büyüyecek.. ver kararını, maçları tekrar ettir yada sonuçlarını tescille..

tam bir lümpenlik
    Bahse konu hakemleri de şutla.

Neremiz doğruki

İktidar yalanları her yere sirayet etmiş.

Muhaliflerde mevcut durumu kabul edip öyle yorum yapılıyor.

Koca bir pinokyo ortada.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,342
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Bahse konu hakemleri de şutla.

Neremiz doğruki

İktidar yalanları her yere sirayet etmiş.

Muhaliflerde mevcut durumu kabul edip öyle yorum yapılıyor.

Koca bir pinokyo ortada.
    Deveye sormuşlar,devede nerem doğruki demiş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,342
    Adam alem,kallem etti,uyduruk 83 olan resmi enflasyonu 64'de indirdi,sebep emekli,emekçi,memura verilecek zam,peşinden pişkince dalgasınıda geçti alın size benden kıyak 25 zam,enaga göre gerçek enflasyon %130...130-64=66-esas verilecek zam buydu,yani çalışan ve emekliler 66-25=41 alacaklı,68 yaşındayım hayatımda böyle şey görmedim 1975 yılında işe girdiğimden beri

Sayfa 1193/1195 İlkİlk ... 19369310931143118311911192119311941195 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •