Sayfa 1194/1195 İlkİlk ... 1946941094114411841192119311941195 SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 9,545 - 9,552 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Deveye sormuşlar,devede nerem doğruki demiş
    MHK’den tarihi açıklama: Bundan sonra maç vermeyeceğiz
    Süper Lig'in 16. haftasına damga vuran iki pozisyonun VAR kayıtlarının açıklanmasının ardından Merkez Hakem Kurulu'ndan jet bir karar geldi.

https://www.sozcu.com.tr/spor/futbol...cegiz-7544634/
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Adam alem,kallem etti,uyduruk 83 olan resmi enflasyonu 64'de indirdi,sebep emekli,emekçi,memura verilecek zam,peşinden pişkince dalgasınıda geçti alın size benden kıyak 25 zam,enaga göre gerçek enflasyon %130...130-64=66-esas verilecek zam buydu,yani çalışan ve emekliler 66-25=41 alacaklı,68 yaşındayım hayatımda böyle şey görmedim 1975 yılında işe girdiğimden beri
    Bende böyle bir düzenbazlık görmedim.

Benim market enflasyonum aylıkda %7 yıllıkda %199

Arabalarda zamlanmış artı içki harçlar emlak artı motorlu taşıtlar vb uçuk.

süriyeli ve tarikat cemaatleri doyuramıyoruz yahu.

Tarım ve hayvancılık bitti.

Sırada özel sektördeki diğer şirketler var.

ihracatı konuş ithalatı görme

Bu gidişle her şeyi ithal alacağız yada ülkeyi terk edeceğiz.Şöyle 60 milyon gitse ne rahat eder akp yahu.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
    Güney amerikada değişim rüzgarları esiyor,en son brezilya örneği,acaba bu rüzgar bizede uğrarmı ?

Türkiye İş Bankası, borsada işlem gören bağı ortaklıklarının hisselerinin piyasadan satın alınmasına karar verildiğini bildirdi.#ANHYT, #ISFIN, #ISGYO, #ISMEN, #SISE, #TSKB, #ANSGR, #ISGSY, #ISYAT, #TSGYO paylarının, alımlarla ilgili ödenecek toplam tutarın 3 milyar TL ile sınırlı olması kaydıyla şirket bazında bir sınırlama olmaksızın piyasadan satın alınması kararı söz konusu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türkiye İş Bankası, borsada işlem gören bağı ortaklıklarının hisselerinin piyasadan satın alınmasına karar verildiğini bildirdi.#ANHYT, #ISFIN, #ISGYO, #ISMEN, #SISE, #TSKB, #ANSGR, #ISGSY, #ISYAT, #TSGYO paylarının, alımlarla ilgili ödenecek toplam tutarın 3 milyar TL ile sınırlı olması kaydıyla şirket bazında bir sınırlama olmaksızın piyasadan satın alınması kararı söz konusu
    İyi haberde,işin sistemi laçka,3 gündür ATM'leri sorunlu çalışmıyor,internet sistemleride sorunlu,müşteri hizmetlerinde borsa işlemleri yapılmıyor vs,bir dizi sorunlar bankası,eski elamanlar emekli olup,banka küçülmeye gittikten sonra sorunlar çoğaldı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
    Sanki borsa sert bir düzeltme ışıltısında,zaten çoğu kağıtlar satıcılı

TCDD, yüksek hızlı tren biletlerinin fiyatlarına yaklaşık % 15 zam yaptı - bloomberght.com

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Nebati: "(Orta gelirliye konut) Asgari peşinat oranı yüzde 10 olarak belirlenirken, azami 15 sene vadeyle sağlanacak finansman da faiz/kar payı oranı yüzde 0,69'dan başlayacak."

Sayfa 1194/1195 İlkİlk ... 1946941094114411841192119311941195 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •