Sayfa 413/1195 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

1. günaydınlar

Merkez bankası faizlerde değişikliğe gitmedi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

TCMB: Kapasite kullanım seviyeleri ve diğer öncü göstergeler yılın başındaki güçlü büyümenin dış talebin de olumlu etkisiyle ikinci çeyrekte sürdüğüne işaret etmektedir

TCMB: Etkisi artarak sürmekte olan jeopolitik riskler yılın ilk yarısında olumsuz yönde gerçekleşmiş, dünyada iktisadi faaliyetin zayıflamasına sebep olmuştur

TCMB: Fiyat genel düzeyinde sağlanacak istikrar, ülke risk primlerindeki düşüş, ters para ikamesinin ve döviz rezervlerindeki artış eğiliminin sürmesi ve finansman maliyetlerinin kalıcı olarak gerilemesi yoluyla makroekonomik istikrarı ve finansal istikrarı olumlu etkileyecektir

TCMB: TCMB, fiyat istikrarı temel amacı doğrultusunda enflasyonda kalıcı düşüşe işaret eden güçlü göstergeler oluşana ve orta vadeli yüzde 5 hedefine ulaşıncaya kadar elindeki tüm araçları liralaşma stratejisi çerçevesinde kararlılıkla kullanmaya devam edecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Merkez bankası faizlerde değişikliğe gitmedi

dahada indireceğiz dememişti birileri
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,379
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    TCMB: Kapasite kullanım seviyeleri ve diğer öncü göstergeler yılın başındaki güçlü büyümenin dış talebin de olumlu etkisiyle ikinci çeyrekte sürdüğüne işaret etmektedir

TCMB: Etkisi artarak sürmekte olan jeopolitik riskler yılın ilk yarısında olumsuz yönde gerçekleşmiş, dünyada iktisadi faaliyetin zayıflamasına sebep olmuştur

TCMB: Fiyat genel düzeyinde sağlanacak istikrar, ülke risk primlerindeki düşüş, ters para ikamesinin ve döviz rezervlerindeki artış eğiliminin sürmesi ve finansman maliyetlerinin kalıcı olarak gerilemesi yoluyla makroekonomik istikrarı ve finansal istikrarı olumlu etkileyecektir

TCMB: TCMB, fiyat istikrarı temel amacı doğrultusunda enflasyonda kalıcı düşüşe işaret eden güçlü göstergeler oluşana ve orta vadeli yüzde 5 hedefine ulaşıncaya kadar elindeki tüm araçları liralaşma stratejisi çerçevesinde kararlılıkla kullanmaya devam edecektir
    Acep enflasyon ne ile düşecek şimdicik merak ettim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,379
    Hökömet müjde diyor %40 zam vereceğiz diyor,bu nasıl müjdeki,zaten 6 aylık uyduruk enflasyon o kadar

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Bizdeki faiz takıntısı, Çin'deki sıfır vaka takıntısı bitmeyecek.
    18,30 TL'den Euro almak zorunda kaldım.
    İnsanın zoruna gidiyor.
    Şansıma parite biraz lehime döndü.

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Hökömet müjde diyor %40 zam vereceğiz diyor,bu nasıl müjdeki,zaten 6 aylık uyduruk enflasyon o kadar
    Ocak ayında %5+%2,5 toplam %7,5 zam yaptı, o zam da daha zam ele geçmeden ocak ayı %11 enflasyon ile eridi.
    Verdikleri enflasyon farkını bile zam diye yutturdular millete
    millet yiyor, zam aldım zannediyor mutlu oluyor, madem yiyorsun afiyet olsun der, aynısını yine yapar, enflasyon farkını verir zam verdim diye yutturur, haklı yani hükümet

Sayfa 413/1195 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •