Sayfa 51/1195 İlkİlk ... 414950515253611011515511051 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Memlekette sen gibi batı tarafını seçmiş adam sayısı çok haddinden fazla
    O yönlü takım tutmaları doğal

Yıllardır filim izleye izleye
    Öyle oluyo tabi

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bu enflasyon artik global diktator yuzunden, yerlisinden degil.

Galonu 1.25 dolardan 4.50 dolar olmus ABD'deki benzin fiyatlarinin bile. ABD dunyadaki en buyuk petrol ureticisi. Herseyin fiyati her yerde artiyor, hem de acayip bir sekilde. Turkiye gibi ekonomisi kirilgan olanlar tabi ki daha fazla etkileniyor.

Umarim nukleer basliklarinin ustune oturturlar da gonderirler bu nukleer kopegi.

Dünyada 1 artıyorsa bizde 2 artıyor fiyatlar.

6 ay önce 9 olan doları 14.5e getirip utanmadan "kontrol altına aldık" diyen beceriksiz yönetim sağolsun.

"Dolar artmış azalmış size ne?" diyecek kadar ekonomik gerçeklerden uzak bu zihniyet görevde kalmaya devam ettikçe millet sefaleti iliklerine kadar hissetmeye devam edecek.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Zaten hukumet gitmeden birseyin duzelecegi yoktu da sn. rACE, artik iyice ipi koptu bu onemli gelisme ile.
    Halklar hakettikleri sekilde yonetilirler bosuna dememisler.

Putin zannediyordum, degilmis. Ruslarin hepsi imis. Bu virusu temizlemek gerekli.

TCMB: Tüketici yıllık enflasyonunda artış alt gruplar geneline yayılırken bu gelişmeye en belirgin katkı enerji, gıda ve temel mal gruplarından gelirken,yılın başından itibaren emtia fiyatlarında gözlenen artış eğilimi jeopolitik gelişmelerle beraber bir miktar daha belirginleşti

TCMB: Türk lirası cinsinden uluslararası enerji fiyatlarındaki görünüm yurt içi enerji fiyatları üzerinde etkili olurken elektrik fiyatlarında kademeli tarife sisteminde yapılan düzenleme ve KDV indirimi daha olumsuz bir görünümü sınırlamıştır

TCMB: Bu dönemde, hizmet grubunda yıllık enflasyon alt gruplar genelinde artmış, enerji ve gıda fiyatlarındaki görünüme paralel olarak ulaştırma ve lokanta-otel öne çıkan gruplar olmaya devam etmiştir

TCMB: Gıda yıllık enflasyonundaki yükseliş alt gruplar genelinde devam ederken, son dönemde aylık bazda yüksek artışlar kaydeden taze meyve ve sebze fiyatları Mart ayında görece yatay seyretmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dolar kazananlar gitmeye basladi. Dolar cakacak yine herhalde.

Yüksek Seçim Kurulu'nun milletvekillerini illere göre dağılımını belirleyen kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre illerin milletvekili dağılımı;

Bu arada İstanbul ve Ankara 3 , Bursa 2 İzmir 2 seçim bölgesine ayrıldı .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 51/1195 İlkİlk ... 414950515253611011515511051 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •