Sayfa 790/1195 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

1.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Yobaza daha yobaz şoku
    Bu da iyiymiş.
    İti ite kırdırmak misali.
    Aldığım nefesi verme garantim yok iken, borsa dolar falan filan ile ilgili bir saniye sonrasını bilme şansım yok! Yazdığım her şey, edinilmiş tecrübelerden kaynaklı tahminler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Borsa da Milletin Parası,Mehmetin Ak Deresine akmaya devam ediyor,gibi..!!

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bir forum paydaşı paris şehri ile ilgili bir şeyler yazdıydı. burada mıydı o yazılan başka torpikte miydi ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Dünya : Borsa İstanbul’da yüksek hacimli kaldıraçlı işlemler sonrasında işlerin tersine dönmesiyle yaşanan teminat krizi sert düşüşlere yol açarken, devreye ilgili otorite girdi.

Dün gece Sermaye Piyasası Kurulu aracı kurumlar ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıdan somut bir sonuç yansımasa da piyasa bugün kayıp azaltmaya çalıştı. Sert satışlarla oluşan teminat sorunlarının ardından Takasbank, VİOP'ta risk parametrelerini güncelledi.

Bu arada piyasa kaynaklarından edinilen son dakika bilgisine göre Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati 29 Eylül Perşembe günü piyasa uzmanları ile bir toplanti yapacak .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Hazine:
    - Borç stokunun 1 trilyon 205,6 milyar TL tutarındaki kısmı TL cinsi, 2 trilyon 445,8 milyar TL tutarındaki kısmı döviz cinsi borçlardan oluştu
    - Hazine alacak stoku 31 Ağustos 2022 tarihi itibarıyla 21,1 milyar TL olarak gerçekleşti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. Yaparlar mı ?

Memento mori

UEFA, Rusya'nın EURO 2024'ten men edildiğini açıkladı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,295
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dünya : Borsa İstanbul’da yüksek hacimli kaldıraçlı işlemler sonrasında işlerin tersine dönmesiyle yaşanan teminat krizi sert düşüşlere yol açarken, devreye ilgili otorite girdi.

Dün gece Sermaye Piyasası Kurulu aracı kurumlar ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıdan somut bir sonuç yansımasa da piyasa bugün kayıp azaltmaya çalıştı. Sert satışlarla oluşan teminat sorunlarının ardından Takasbank, VİOP'ta risk parametrelerini güncelledi.

Bu arada piyasa kaynaklarından edinilen son dakika bilgisine göre Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati 29 Eylül Perşembe günü piyasa uzmanları ile bir toplanti yapacak .
    Kim dikler yalova kaymakamını,zaten vurgunu vuran vurdu,yani vudurdular,mesela bugün 31 olan garanti 18.44 gördü bir ara,kapanış 20.14...Elim bile varmadı 18 cıvarından almaya çok tehlikeli olduğu için,üstelik çok hızlı hareket ediyordu,işin özü vurgunu vuran vurdu,onlarınki laf olsun torba dolsun

Sayfa 790/1195 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •