Sayfa 411/1195 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,064
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Günaydın TÜRK MİLLETİ

Ben bu iktidarda bile 8 ila 10 yıl arası tuttuğum hisseler var.

Kartonsan

Olmıp

Daha kısa

Kent

Bryat

Bfren

Çimbeteon

IŞBİR

Adanalar

3 ila 5 yıl

Şimdi de Egeen de gitti yere kadar.Yani bedelsiz yada benim ölüm.

YTD.
    Allah,bedelsizi erken ölümü gecinden versin
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Yargıtay'ın bozma kararının ardından yeniden görülen iki ayrı "Man Adası" davasında yeniden karar çıktı. İki davada da kararında direnen yerel mahkeme, Kılıçdaroğlu'nun 489 bin lira manevi tazminat ödemesine hükmetti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Ford,Avrupa'da elektrikli araç üretim üssü olarak İspanya 'daki Valencia fabrikasını seçmiş.

Komünist demek hakaret mi?
    Kişiye onu toplum nazarında küçük düşürmek amacına yönelik olarak belli bir siyasî kanaatin isnat edilmesi hâlinde de hakaret suçu oluşur. Örneğin, bir kişiye “faşist”, “komünist” veya “mürteci” demekle, hakaret suçu işlenmiş olur.

Hic konusmayim daha iyi. Her dedigimiz hapislikmis meger.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bugün ,Suudi Arabı'nın Türkiye'ye getireceği ,Zemzem suyu le yıkanmış,Petrol kokulu ,Günahtan arındırılmış .Paraları(!),,Bizim Padişah hazretleri ve Şükerası nerelerine sürecek acaba.!??

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yargıtay'ın bozma kararının ardından yeniden görülen iki ayrı "Man Adası" davasında yeniden karar çıktı. İki davada da kararında direnen yerel mahkeme, Kılıçdaroğlu'nun 489 bin lira manevi tazminat ödemesine hükmetti
    Sn.Kemal Kılçdaroğlu hakaret etmekden yalandan iftiradan bıkmadı mahkemelerde tazminat cezası kesmekden bıkmadı.Peki bu kadar cezayı nasıl ödüyor ben anlamıyorum.Maaşından ödese eve ekmek götüremez sanki.Çok büyük geliri varsada onu bilemem tabi.Hiç bir yerde bunu sorgulayan yazı görmedim.Maddi durumu müsait bile olsa insan bile bile ladesmi der.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bu inatcı mahkeme üyeleri,İşi gücü bırakıp Rize'ye Çay toplamaya giden ekipten mi acaba.!?

Sayfa 411/1195 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •