Sayfa 477/1195 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

1.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Sağlıklı mutlu bereketli bayramlar .
    ...cümleten aynı dilekleri paylaşıyorum....

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. iyi bayramlar, hissenet ahalisi...

3. O kadar trene bindik 2 saat surdu izmirden odemise geldik yine suriyeliler heryerde. Sokaklarda suriyeli cocuklar ustler baslar dokuk kiminin donu yok top oynuyorlar. Bazi sokaklarda o kadar cok arap cocuk varki sanki okul bahcesi gibi

Sehirden 2 saat uzaktayiz ama hala heryerdeler

Kvkk : Darkweb’te yapılan araştırma sonucunda TEDAŞ’da çalışan bir personelin şifresinin bilinmeyen bir nedenle ele geçirildiği, İhlalden etkilenen ilgili kişi gruplarının çalışanlar ve vatandaşlar olduğu,
    İhlalden etkilenen kişisel verilerin ad, soyad, e-posta ve cep telefonu numarası olduğu, İhlalden etkilenen kişi sayısının 208.000 olduğu tespit edilmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Post

İyi bayramlar.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kvkk : Darkweb’te yapılan araştırma sonucunda TEDAŞâ€™da çalışan bir personelin şifresinin bilinmeyen bir nedenle ele geçirildiği, İhlalden etkilenen ilgili kişi gruplarının çalışanlar ve vatandaşlar olduğu,
    İhlalden etkilenen kişisel verilerin ad, soyad, e-posta ve cep telefonu numarası olduğu, İhlalden etkilenen kişi sayısının 208.000 olduğu tespit edilmiştir
    Ne işleri var deepwepte,oraya girersen dötüde kaptırırsın,bende giriyorum tek leptopta,peşi malum format vs izimi kaybediyorum,ama yinede tedirgin oluyorum,bazı linkleri faydalı olsa bile birbirine sızıntı yapılabiliyor,zaten virüs hacker vs yuvası ne ararsan var,esas internetin %90 kısımı orada.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    Mustafa Ceceli,iktidar sayesinde malı götüren,hani geçende Mehmet Özhaseki anlatmıştıya,inceleyin bakalım ne yapmış

https://m.youtube.com/watch?v=yKo890-CJ_U

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye düşmanı ellerde itibar ve inandırıcılığını kaybeden, bölücülüğün aparatı haline gelen Türk Tabipleri Birliği´nin maksatlı kışkırtmasıyla doktorlarımızın 2 gün süreyle boykot yapmalarını çok yanlış buluyor, muayenelerin iptalini de mahsurlu ve gayrimeşru bir eylem olarak değerlendiriyorum" dedi. / HaberTürk
    Bunlar ne zaman gidecek acaba. Her isine gelmeyene "vatanhaini." Torba degil ki buzesin. Insan doktorlarimiza yapilanlara utanir.

O yuzden Finliler "bizim terorist kavramimiz daha degisik" dedi. Birsye diyemedim. Herifler her isine gelmeyene terorist, vatan haini deyip duruyorlar. Gerceginin ne oldugunu anlamak mumkun degil. Porsudu anlamlari. Duyunca bu kelimeleri midem bulaniyor artik ve hemen soyleyenin bir moka yaramayan biri oldugunu anliyorum.

Sayfa 477/1195 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •