Sayfa 830/1195 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
    İreis helikopterlen yukarıdan ülkeyi gözlerken çok süperiz,araba,tır vs hertaraf cıvıl cıvıl,ekonomi süper,ama unuttuğu bir şey var,öyle tepeden baktığı gibi değil ülke,çünkü korkudan halkın içine çıkıp dertleşmiyor,sadece korumalar eşliğinde bir bölge seçiyor oradan veryansın ediyor,oradaki halkta seçilmiş olduğundan çıt çıkartmıyor,bunuda işte halkımızın içindeyim diyede hava atıp esip,gürlüyor,yani oradaki halkı kullanmış oluyor geri kalan halkı etkilemek için,huyu budur,bu huyda teneşire kadar gider,ama gitmeden önce yargılanacak elbet ilahi adaletten kaçış yoktur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
    Adamın biri eskileri eleştiriyor,acaba bunu araştırma yapıp kaç kitap devirdi,hala antik,kadim çağımızın bilgisini sökmüş değiliz teknolojik açıdan,gelecek bilginin temel taşı geridedir,gerilerde ne olduğunu bilemiyoruz,sistem bir döngüden ibarettir geçmişi,geleceği ile,basitinden göbekli tepenin sırrını bile çözmüş değiliz,buzul devrinin sonunda bu ne dedirtiyor insana,böyle örnekleri, çokları mevcut

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Tut tut. En iyisi oyle. Belki yeni bir ev alirsin kazandiginla.
    2. Ev asla almam. Zaten kalan hisseler ile sizin resmini attiginiz evi alabilirim.
    Bu evi de almazdım ya.secimin yaklaşması, enflasyon.,emekli ikramiye güvencesi,0.99 dan kredi ve kardeşimin yüklü desteği ile ev işine girdim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
    İreis mersin saldırılarını bile CHP'ye bağladı,hiç şaşırmadık,çünkü bundan sonra seçime kadar buna benzer durumları çok yaşıyacağız,aptalları balık hafızalıları bu ülkede kandırmak kolaydır,ama unuttuğu birşey var,çünkü halk bu gibi olaylarlan daha ilgilenmiyor,onların ilgisi boğazından geçen lokma geçim derdidir,ben bunu yapmadım beni by kemal çalıştırmadı dese bile inandırıcı değildir

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    "Zaman insanlari degil armutlari olgunlastirir"
    kenara yazdım kavga başlangıcında kullanırım
    Memento mori

Ardahan’ın Göle ilçesinde meydana gelen 5,0 büyüklüğündeki deprem sonrası, an itibarıyla;

50 artçı deprem olmuştur.

112 Acil Çağrı Merkezi’ne toplamda 60 ihbar ulaşmıştır.

112’den alınan bilgilere göre depremde 2 evin duvarı çökmüş, 3 kişi yaralanmıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fed yetkilisi 2 cümle kurdu dolar 18.73 e iğne soktu çıkardı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sayfa 830/1195 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •