Sayfa 421/1195 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İsviçre merkezli, dünyanın merkez bankası çatı kuruluşu Uluslararası Ödemeler Bankası (BIS), enflasyondaki artışın daha da sorunlu bir duruma dönüşmesini önlemek için faiz oranlarının 'hızlı ve kararlı bir şekilde' yükseltilmesi çağrısında bulundu.
    Bunu kim yapacak ???

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bunu kim yapacak ???
    Ülkelerin Merkez Bankalarına çağrıda bulunuyor.
    Tavsiye niteliğinde.
    Faiz arttırımlarını yapacak olan ülke Merkez Bankaları.
    Biz hariç tabi.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    45.000 Dönüm 45.000.000 M2 yapar, neredeyse 7 KM2 yer yanmış olumsuz bir durum yokmuş.

Başka bir örnekle Tavşanlının yandığını düşünün, o kadar yer yanmış yani.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hektar oalrak düşünürsen 4.500
    sen neden m2 ya vuruyorsun
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    hektarla da donumle de ne oldugunu anlamak zor ciftci emlakci olmadiktan sonra.
    m2 dedginde daha rahat anlasiliyor.
    7km2 dediginde vay be suradan suraya kadar diye dusunuyorsun.
    4500 hektar nedir mesela? Bir yuzme havuzu kadar mi? Bir stadyum kadar mi?
    Kim icat etmisse bu acayip terimleri artik. ABD'den gelmistir kesin. Hicbir seyi hicbir seye uymuyor.
    Sen hesap uzmanısın arşın ile versem bile alan gözünde canlanır, ama hektardan bir b. anlayan çıkmaz.
    4.500 hektar Bizansta bir iki mahalle büyüklüğü, örneğin Ataşehir veya Başakşehir yandı gibi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Ayhan bu kadar büyük olamaz, şöyle bir baktım...neredeyse bir küçük il kadar arazi yandığı söylenen yer.

5. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
    Görünen şu !Marmaris te yanacak yer kalmamış.. Betonculara duyurulur.

BDDK: (TL ticari kredilerde getirilen son tedbir kararı) Kararın uygulanmasına ilişkin yaşanabilecek tereddütlerin giderilmesi bakımından aşağıdaki açıklamaların yapılmasında fayda görülmüştür+

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Sedat Peker bu sefer TGRT'yi hedef almış,video 18+ olduğu için paylaşmadım,artık ne derece doğru bilmiyoruz,sosyal medya bununlan çalkalanıyor,Cem Küçüke kızdığı için bunu yapmış guya Peker !!!

Sayfa 421/1195 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •