Sayfa 1120/1122 İlkİlk ... 12062010201070111011181119112011211122 SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 8,953 - 8,960 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,268
     Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Onlar önce 8-10 milyon liraya 2+1 konut satmaktan vazgeçip normal seviyelere çeksinler.

Turizmci batıyoruz deyip 50 milyarı kaptı, sonra ne batması rekor turizm geliri geldi. 1 haftalık tatili 25-30 bine sattılar.

Borsacılar kendi oynadıkları oyunu Ak bank Sandığı bozunca aman batıyoruz deyip yardım isteyince , manipülasyoncuların hisselerini dürüst insanların vergileri ile kapattılar.

Bunların batmasına izin verilmesin de bu kan emici asalakların parasını halk mı ödesin?

Sonra kazık fiyata konut kakalayacaklar, beş para etmez herşey dahil tatilleri servet fiayata satacaklar.

Mevduatçıyı düşünen var mı?

Yıllık KİMSENİN İNANMADIĞI yüzde 80 enflasyona karşı yüzde 16 faiz. Yani sadece bir yılda paranın satın alma gücünün yüzde 75 i eriyor.

Mevduatçıyı KİM KURTATIYOR?

Üstelik muhalefet dahil herkes tarafından yüzde 16 lık faiz için halkın paraları dağıtılıyor şeklinde şuçlanıyor.
    Benim beyas yaka arkadas aylik %2 ile yine kredi alip hisse alacak.
    Bedava para ne alsam bir sene sonra %100 den fazla artar tabii ki alirim diyor.
    Siz de burada paraniza fayiz bekliyorsunuz.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Dolara donebilirsek nedemek ?donmeme olasiligi varmi?
    Garanti edilmiyormu anapara?
    Yani 1000 dolarla basladin 91 gun sonrada 1000 dolarin olmuyormu?
    998 doların olur 11 de açıklanan kurdan alırsan banka ne yapar eder 2 dolar eksik verir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    998 doların olur 11 de açıklanan kurdan alırsan banka ne yapar eder 2 dolar eksik verir
    Bende bu konu uzerine kafa patlatiyorum.
    Vadem döndü bugun.ddm yaparsam eger .91 gun sonra mb kuru uzerinden odeme farki yatacak hesaba.fakat dolar alin desem 91.gun banka satis kuru daha yuksek olacagindan zarar edicem.daha az dovizim olacak.yapip yapmamakta cok kararsizim.
    Birde opsiyon var.yuzde ... Bu opsiyondada risk varmi?

4.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Vadem döndü bugun.ddm yaparsam eger .91 gun sonra mb kuru uzerinden odeme farki yatacak hesaba.fakat dolar alin desem 91.gun banka satis kuru daha yuksek olacagindan zarar edicem.daha az dovizim olacak.yapip yapmamakta cok kararsizim.
    Valla ben dün neti %4.11 e gelen DDM yaptım. Total döviz faizide hesabıma bugün yatacak. Üstüne basa basa vade dönüşünde saat 11-12 arası TL den dövize dönersem sıfır kayıpla vade öncesi miktar garanti edildi. Operasyon biriminin kayıt altındaki telefon görüşmesi ile..

5. ECB/Schnabel:
    - Faiz oranlarını daha da artırmalıyız
    - Kısa vadede enflasyon faiz artırımlarına rağmen daha da yükselebilir
    - Alman ekonomisinde resesyon kaçınılmaz olabilir

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...2MI7JhvcQ&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Bu konuda bilgi eksiğiniz var.
    Dövizden dönmek suretiyle kur korumalı mevduat açarsanız, 91 gün sonundaki vade gününde saat 11.00-12.00 arası bankaya gidip, dövize dönerseniz ilk baştaki döviz tutarınının aynısını alıyorsunuz. Banka satış kuru kaynaklı bir kaybınız olmuyor.
    Eğer dövize dönmek için saat 12.00’yi geçirirseniz o zaman banka satış kurumuna tabi olduğunuz için zararınız olur.

Bu konuyla ilgili internette bankalarin sayfasinda bir yazi varmi?
    https://www.yapikredi.com.tr/bireyse...mevduat-hesabi
    Burada anlatiyor fakat emin olamadim o konuda?

8.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Bu konuyla ilgili internette bankalarin sayfasinda bir yazi varmi?
    https://www.yapikredi.com.tr/bireyse...mevduat-hesabi
    Burada anlatiyor fakat emin olamadim o konuda?
    Bilmiyorum.
    Ama yukarıda yazdıklarım kesin bilgidir.
    Müşteri temsilcinize sorabilirsiniz.

Sayfa 1120/1122 İlkİlk ... 12062010201070111011181119112011211122 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •