Sayfa 17/86 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 129 - 136 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. ben çok riskli yatırım aracı için çok bilgi eğitim araştırma vs.gerekli olduğunu düşünüyorum beleşe artık mezar bile yok......risk varsa bilgide olmalı ki riski azaltalım....ama bizim millet okumaz bizim millet araştırmaz vs.doğasına aykırı bu forex sonuç kaçınılmaz batmak oluyor......bu tarz insanların yatırım işi içinde ne forex ne borsa olmalı.....bunlarda getiri var ama emek olmadan kazanmak zor....emeksiz kazanmak isteyen hiç risksiz mevduata veya altına dövize yatırım yapabilir yani klasik ayşe teyzenin yapabilidiği araçlara yatırım yapabilir ev alabilir gibi....

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ben çok riskli yatırım aracı için çok bilgi eğitim araştırma vs.gerekli olduğunu düşünüyorum beleşe artık mezar bile yok......risk varsa bilgide olmalı ki riski azaltalım....ama bizim millet okumaz bizim millet araştırmaz vs.doğasına aykırı bu forex sonuç kaçınılmaz batmak oluyor......bu tarz insanların yatırım işi içinde ne forex ne borsa olmalı.....bunlarda getiri var ama emek olmadan kazanmak zor....emeksiz kazanmak isteyen hiç risksiz mevduata veya altına dövize yatırım yapabilir yani klasik ayşe teyzenin yapabilidiği araçlara yatırım yapabilir ev alabilir gibi....
    aynen rik varsa kazanç ta kayıpta var ama bilgi sadece kaybetmemeyi öğretir kazanmak için bilgiyi aşmak gerekiyor yani öğretilmiyor öğreniliyor kazanmak.. foreks yatırımcılığı dünyanın en zor mesleği

Alıntı Originally Posted by fornaks Yazıyı Oku
    aslında ben daha çok kendimi 2.sınıf vatandaş hissettim. gerçekten 50.000 tl ayıracak durumum yok.olanla olmayan ayrımı yaptılar. bana koyan bu oldu önce hayallerimi aldıklarını, daha sonra özgürlüğümü alacaklarını ben adım gibi biliyorum.
    Adım adım polis devlet.

4.  Alıntı Originally Posted by borsadam Yazıyı Oku
    aynen rik varsa kazanç ta kayıpta var ama bilgi sadece kaybetmemeyi öğretir kazanmak için bilgiyi aşmak gerekiyor yani öğretilmiyor öğreniliyor kazanmak.. foreks yatırımcılığı dünyanın en zor mesleği
    hocam forex meslek anlayana anlamayana da kumar oluyor..dünyada paramız için işlem yapılacak forexte benim söz sahibi olmam engelleniyor...adınada kumar deniyor bunlar sanırım bu alemde değiller....

Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    demo platformu sapla samanı ayırmak için çok güzel bir araç bence....asgari ücretle çalışana 100000 dolar hesap açarsan olacağı bu...demoda işin büyük kısmını çözebilirler....hatta belli seviyeye geldikten sonra sertifika bile verilebilir......
    Sizdede Stockholm sendromu gelişiyor.
    tecavüzcusunu zamanla sevmeye başlamak.
    SPK ya ne kardeşim zamanında kazanmışım paramı ister pavyonda yerim ister pariste ister ukraynada
    Onlara mı soracakmışım ? Parayı bana spk mı vermişte harcarken hesap soruyor ?

6.  Alıntı Originally Posted by yeşilsıpa Yazıyı Oku
    Sizdede Stockholm sendromu gelişiyor.
    tecavüzcusunu zamanla sevmeye başlamak.
    SPK ya ne kardeşim zamanında kazanmışım paramı ister pavyonda yerim ister pariste ister ukraynada
    Onlara mı soracakmışım ? Parayı bana spk mı vermişte harcarken hesap soruyor ?
    genel olarak haklısın...biz yapılan keskin uygulamanın en azından aşamalı olabileceğini belirttik...tabi ki kimse paramın amiri olamaz ben kazanmışım istersem yakarım istersem hovardalık yaparım vs...

7. Bırak TR de foreksi,
    Hatta en basirili traderlari belirle.

Aç yurtdisinda hesap, belli traderların pozlari onnarla birlikte kopyalayarak geç piyasaya.

Al sana milyarlarca dolar döviz girdisi memlekete.

Nasil olsa TR ye giren paraya kisitlama yok.

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    hocam forex meslek anlayana anlamayana da kumar oluyor..dünyada paramız için işlem yapılacak forexte benim söz sahibi olmam engelleniyor...adınada kumar deniyor bunlar sanırım bu alemde değiller....
    Reklamlarda ek gelir sahibiyim diyen bir yakışıklı koyup yanına süper lüks araba koymuyorlar mı ayda beş bin dolar ek geliri varmış bu reklamlara izin verirlerse sonuç bu noktaya gelir.

Sayfa 17/86 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •