Sayfa 6/22 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 172 madde; 41 - 48 arası.

Konu: CONSE Consus Enerji İşletmeciliği ve Hizmetleri A.Ş.

1. Ky yükselen hisseyi sever. Aracı kurumlar tavan yaptırarak ky iştahını arttırabilirler. Artık kim kaçıncı tavanda alıp elinde patlar orası ayrı konu.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2. 19 Nisan Salı günü borsaya açılacağı konuşuluyor kesin bir bilgi var mı?

3. ben yatırımcı ilişkilerini aradım ,hisse yeterince talep görmüş ve çarşamba günü işlem görcek

4. Halka arz sonuçları aciklanmis 173.645 bireysel yatırımcı 240 yabancı bireysel yatırımcı ve 88 kişi de kurumsal yatirimci katilmis burada işin ilginc olanı galiba bu kurumsal yatırımcılar infodan halka arza katılmış ve 88 kurumsal yatirimci 20.712.000 adet pay almışlar ortalama kişi başı 235.000 lot ederki bir eşit arz için yüklü miktarda mal almışlar halka arz tamamen eşit arz yazıyordu ama görüşüne göre oransal bir arza dönmüş nerdeyse. Sayın horasanlida 25.000 lot talebine 5000 lot aldığına göre bireysel yatiromcilardada en fazla 5000 lot mal oluyor ilginç bir arz oldu yüklü miktarda alanların ne yapacağı kağıdın yönünü çizecektir herkese bol kazançlar bende 1000 lot talep etmiştim 1000 lot aldım

5. Şuanda kap açıklamalarına baktığımda İstanbul portföy yönetimi tek başına paylarin yüzde 16.86 sini aldigini KAP'a bildirmiş 19.467.000 milyon lot mal almışlar buda tahtada tek söz sahibi olduklarını gösteriyor ama bu güya tamamen eşit arzlarda nasıl böle toplu mal alınıyor gerçekten ilginç...

6. Consus Enerji hissesinin işleme başlayacağı tarih henüz kamuoyu ile paylaşılmadı. Bununla birlikte Conse hissenin Borsa İstanbul’da bu haftanın son işlem gününde (22 Nisan Cuma) ya da önümüzdeki hafta (25 Nisan Pazartesi) günü ile başlayan haftada işlem görmeye başlayacağı tahmin ediliyor. CONSE işlem tarihi netleştiğinde net bilgi haberimiz içeriğine eklenecektir.

7. eşit dağılım denildi kurumsala yaklaşık %18 verildi onuda geçtik adam tek kalem %16 almış hayırlı olur inşallah herkese bol kazançlar ama bundan böyle eşit dağılmlar bile riskli ytd...

Sayfa 6/22 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •