Sayfa 358/580 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 4633 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Dostumuz linux satışların seyri hakkında bize ipucu verebilir belki...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

2.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Dostumuz linux satışların seyri hakkında bize ipucu verebilir belki...

Eğer projelerdeki satışları soruyorsak , fena gitmiyor. Göktürk 2 çok hızlandı, 3 de bu sene başlar... Büyükyalının dezavantajı yüksek katlı olması ve bölgesinden korkulması , ancak o bölgede halen oturmak isteyenlerin de tek tercihi olacağı muhakkak...Bizimmahalle projeleri bir gözden geçirilir , ekstra güvenlik için yapılacak şeyler varsa ise eklenir ancak emlak konut ve TOKİ projeleri gerçekten gayet sağlıklı bir şekilde hazırlandığı içim pek birşey çıkmaz... Özak kesinlikle her türlü fırsatı ortamı değerlendirir , yeni projeler yeni süprizler gelecektir ... 😎

Genellikle b.yalı yabancı (arap) alıyor diye biliyorum ruslarıda deprem korkutmuş olmalı.. %60 azaldığı duyumlarını aldim bizim mahalle jeologlarin k.cekmeceye dair yorumlarından etkilenmemesi mümkün değil ancak farklı bir projeyle bu durum aşılabilir bu kadar güzel bilançoya rağmen hissedeki salınımı buna bağlıyorum sirketin elindeki devasa nakite ragmen fiyata bigane kalması inanılır gibi değil şirket bir türlü kurumsallasamadi ahmet beyin keyfi gelene kadar kurbağanın gözü patladı.

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Eğer projelerdeki satışları soruyorsak , fena gitmiyor. Göktürk 2 çok hızlandı, 3 de bu sene başlar... Büyükyalının dezavantajı yüksek katlı olması ve bölgesinden korkulması , ancak o bölgede halen oturmak isteyenlerin de tek tercihi olacağı muhakkak...Bizimmahalle projeleri bir gözden geçirilir , ekstra güvenlik için yapılacak şeyler varsa ise eklenir ancak emlak konut ve TOKİ projeleri gerçekten gayet sağlıklı bir şekilde hazırlandığı içim pek birşey çıkmaz... Özak kesinlikle her türlü fırsatı ortamı değerlendirir , yeni projeler yeni süprizler gelecektir ...
    nasip....

4. Esas faaliyetlerden diğer gelirler 8.015.652.376

Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Kapa yeni bir bilanco dustu. Matriks de net kari guncelledi.
    Değerlendirmelerde Şahsi(solo) varlıklarımı alın der.Konsolideyi değil.

Gerçek durumum budur der.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Genellikle b.yalı yabancı (arap) alıyor diye biliyorum ruslarıda deprem korkutmuş olmalı.. %60 azaldığı duyumlarını aldim bizim mahalle jeologlarin k.cekmeceye dair yorumlarından etkilenmemesi mümkün değil ancak farklı bir projeyle bu durum aşılabilir bu kadar güzel bilançoya rağmen hissedeki salınımı buna bağlıyorum sirketin elindeki devasa nakite ragmen fiyata bigane kalması inanılır gibi değil şirket bir türlü kurumsallasamadi ahmet beyin keyfi gelene kadar kurbağanın gözü patladı.

İşte cevabı verdiniz aaa muğlak bir durum var galiba Özakta, satmak gerek ben çıkayım diyenleri sever Ahmet bey😊 Yatırımcılar ile pokercileri nasıl ayırt edecek ?

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Değerlendirmelerde Şahsi(solo) varlıklarımı alın der.Konsolideyi değil.

Gerçek durumum budur der.YTD.
    Sorun, ilk KAP bildirisinde solo finansal durum raporunda değil, kısa ön açıklamadaydı. Rapor kısmında bir değişiklik olmadı. Sadece ön açıklamadaki sehven yazıldığı söylenen "canlı varlıklar" terimi "yatırım amaçlı gayrimenkuller" olarak düzeltildi.

Bu vesile ile diğer GYO'larla temel veriler kıyaslanırken, ben de solo bilançonun esas alınmasının daha doğru olduğunu düşündüğümü paylaşmak istiyorum. Çünkü burada ELA Otel doğrudan "yatırım amaçlı gayrimenkuller" kaleminde değerleniyor ve net karı kabaca 2 milyar artırıyor. Diğer durumda Aktay Otel İşletmeleri Aş. Üzerinden sadece sözkonusu otelcilik faaliyetinin karı olarak yer alıyor. Otel varlığı ise "maddi duran varlıklar" içinde gösterildiğinden değerleme farkı net kara dahil edilmiyor. Bu durum, OZKGY'yi örneğin ALGYO ile temel veriler açısından karşılaştırmada OZKGY aleyhine yanlış değerlendirmelere yol açıyor.

Bu nedenle karşılaştırmaları, karşılaştırılan tarafların solo bilançoları üzerinden yapmak en doğrusu olacaktır.

Solo bilançoya göre OZKGY F/K: 0,98 PD/DD ise 0,57'dir.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

Sayfa 358/580 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •