Sayfa 51/577 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 4613 madde; 401 - 408 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Ne dünya ama, bir parça bez ve 2 metre çukur sonlu film için bu kadar alavere dalavere, neyse akşam yazdık kırmızı açar diye.

şirketin kendi hissesini alması yatırımcısına verilecek en güzel temettüdür...
    nasip....

3. Ya(p)rak her zaman aynıdır ! Bu sefer kısa kestiAç aç aç. Doymayan hayvan.
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Bu ya(p)rak patron yarın yeni müşterilerine hoşgeldin yapar, stili bu malesef. sonra 6 ay süründürür, (kasım 2022) Bir kere de yanılt bizi gözünün yağını yediğiminin pirhanası. Demedi demeyin.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

4. Bu bilançoyla %1.5 eksi, tam komedi...
    Saydıranlar boşa saydırmıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu bilançoyla %1.5 eksi, tam komedi...

Adam paylaşmak nedir bilmeyen aç gözlünün teki olunca, dünya kadar kâr etse yinede tek kuruş vermek istemiyor yatırımcısına..!!!
    Biz gerçekleri yazınca da ya uğursuz, yada cahil oluyoruz..!!!
    Çok bilmişler de bu hırsızı bize adam diye yutturmaya çalışıyor..!!!
    Bekleriz Ahmet efendi bekleriz; o üç hotel bitene kadar da bekleriz, işimiz bekleyerek para kazanmak ne de olsa..;-)))
    Ne demişler, borsa sabırsızların paralarının sabırlı olanlara aktarıldığı yerdir..!!!

Bu arada, düştükçe almaya devam, 5,48-5,40 arasında verdiğin lotlar itina ile kasaya atılmıştır Ahmet efendi, bu gün için hazırlıklı geldim haberin olsun..;-)))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu bilançoyla %1.5 eksi, tam komedi...
    Bir buçuk olsa yine iyi iki oldu eksi

7.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Adam paylaşmak nedir bilmeyen aç gözlünün teki olunca, dünya kadar kâr etse yinede tek kuruş vermek istemiyor yatırımcısına..!!!
    Biz gerçekleri yazınca da ya uğursuz, yada cahil oluyoruz..!!!
    Çok bilmişler de bu hırsızı bize adam diye yutturmaya çalışıyor..!!!
    Bekleriz Ahmet efendi bekleriz; o üç hotel bitene kadar da bekleriz, işimiz bekleyerek para kazanmak ne de olsa..;-)))
    Ne demişler, borsa sabırsızların paralarının sabırlı olanlara aktarıldığı yerdir..!!!

Pirhana haklı adam benim diyor , hepsi benim hepsini ben yaptım neden pis fa-kir-lerle paylaşayım ki diyor
    Teşbihte hata olmaz
    Sürç-i lisan ettiysek affola

8. 5,38 den de aldık sırada 5,35 var, bi zahmet onuda ver Ahmet efendi..;-)))
    Nasılsa bende vakit çok, Kasım Aralık gibi geri veririm belki 9-10 TL ye..;-)))

Sayfa 51/577 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •