Sayfa 330/580 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 4640 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

birileri hisseyi kaldırmak istiyor karanlık odaya 20 giriyor 2080 çıkıyor o günün akşamı iş yatırım ve y.finansman uyduruk hedefler veriyor satış yapıyor hisseyi paçavraya çeviriyor garan dönüp basıyor hisseli harikalar kumpanyası acaba diyorum gruplar hissede anlaşamadı o yüzden mi bunları yaşıyoruz. şu varki bu sirkin sahibi patron ....
    nasip....

2.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    birileri hisseyi kaldırmak istiyor karanlık odaya 20 giriyor 2080 çıkıyor o günün akşamı iş yatırım ve y.finansman uyduruk hedefler veriyor satış yapıyor hisseyi paçavraya çeviriyor garan dönüp basıyor hisseli harikalar kumpanyası acaba diyorum gruplar hissede anlaşamadı o yüzden mi bunları yaşıyoruz. şu varki bu sirkin sahibi patron ....
    Anlaşma olmasa aynı anda hem kredili işlem ve açığa satış yasağı gelip hemde uyduruk fiyat raporları ile yatırımcılar korkutulur muydu sence..???

Hırsızlar gayet iyi organize olup anlaşıyor, o konuda hiçbir sıkıntıları yok, sorun istedikleri kadar satış gelmiyor..;-))

Alemin uyandığı bunlar geri kalanlar keriz ya anlamıyorlar nelerin döndüğünü..;-))

Bunlarda kamışın ucuna sürülecek kadar akıl olsa şimdi hisse 100 TL ye kapış kapış gidiyor olurdu..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

3. bugün farklı birgün olacak gibi hissediyorum hadi hayırlısı

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    bugün farklı birgün olacak gibi hissediyorum hadi hayırlısı
    habere hazırlıkmı olacak ....
    nasip....

5. Her kırmızıda alıyorum her kırmızıda alıyorum. Benim gibi 5-10 bin yatırımcı olsa, o mal oğlu mallar mecburen her gün tavana sürerdi.

Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Her kırmızıda alıyorum her kırmızıda alıyorum. Benim gibi 5-10 bin yatırımcı olsa, o mal oğlu mallar mecburen her gün tavana sürerdi.
    1re 10 kazananlardan çoğu bu günler için 1/10 bile satmadı bu günlere hazırlık yapmadı yatırımcı demek hiç hareketsiz hisselerin üzerinde oturmak değildir
    nasip....

7.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    bugün farklı birgün olacak gibi hissediyorum hadi hayırlısı
    Ne zaman birileri "kutumda büyük hissediyorum" dese bizim gutumüze büyük bir şey kaçıyor ya hadi hayırlısı..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Özak gyo cuma günlerini pek sevmiyor genelde öyle hatırlıyorum

Bir dost

Sayfa 330/580 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •